Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj hogy ennyire szeretem a...

Baj hogy ennyire szeretem a kutyákat?

Figyelt kérdés

Szerintetek baj ha túlságosan sokat vagyok együtt a kutyámmal? Sokkal szívesebben töltöm az időt a kutyaiskolában vagy a kutyás ismerőseimmel, mint pl. barátnőimmel vásárolgatok. Már szóltak is az osztálytársaim, hogy ne beszéljek annyit kutyákról... nem értem ez miért fáj nekik? És igenis százszor jobban szeretem a kutyákat mint az embereket. Szeretnék etológusként továbbtanulni....

Mielőtt szólnátok, nincs elkényeztetve a kutyám, én vagyok a falkavezér a szemében :)

L/16


2009. dec. 22. 12:51
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%

Szerintem nem baj!

Bárcsak nekem is lenne egy kutyám!

2009. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele! De sajnos emiatt is különcnek néznek! Na ja én meg csak röhögök amikor egymást vállán sírnak, hogy "jaj múltkori buliban amikor bebaszcsiztam és a legjobb barinőm lenyúlta a pasim..." :D Mennyivel jobb kutyával sétálni vagy egy kutyás táborban "bulizni"...

Csak arra figyelj hogy jól szeresd. Én is kinológus vagy etológus szeretnék lenni.

2009. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy én már 40 éves vagyok, és gyerekkoromban, illetve fiatal koromban (bár most is fiatal vagyok) úgy gondoltam, hogy ez a mérhetetlen állat szeretet majd elmúlik, ha lesznek gyerekeim. Nos vannak, de egyáltalán nem múlt el, az egyik gyerekem pedig pont ilyen mint én. 18 évesen a szabadidejét ő is velem együtt egy állatmenhelyen tölti, árva kutyák gondozásával :)))
2009. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a macskákkal vagyok így. Mondjuk tovább már tanulok és nem macska irányban, de a szabadidőm nagy része macskázás, macskabetegségeknek utána nézés meg ilyenek, próbálok besegíteni macskamentőknek is.


Amint lesz fizetésem komolyan szeretnék macskák mentésével és gazdához juttatásával foglalkozni, nem csak be-besegíteni.


Szinte mindenki tök flúgosnak néz.

2009. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%

én is ugyanígy vagyok mint Ti/Te.

Itthon már mondják, hogy 20 évesen nem a kutyákkal kéne foglalkoznom stb... de hát amikor annyi emberben csalódok, akkor persze hogy a kutyák jelentik a menedéket, ők hűségesek, kitartóak és feltétel nélkül szeretnek, annyira hálásak és ragaszkodóak.

Szerintem az ember nem is menne sokra a kutyák nélkül, egy tudományos cikkben volt, hogy az ember nem maradt volna fenn kutyák nélkül.

Ők tényleg jobbá teszik az életünket, aztán sok ember max. egy száraz kenyéret dob elé...


Ne törődj a többi ember véleményével, ők sokkal szegényebb értékeket képviselnek mint Te!

Amúgy én már szinte alig beszélek a bnőimnek kutyákról, meg a kutyáimról, mert látom h nem nagyon érdekli őket. Aztán persze azt mondják hogy nem nyílok meg elöttük stb.... áhh hát sztem pedig a többi ember megérthetné h neked, nekünk ez fontos, meg mig másnak az a hobbija h mennyi pasivel mit hol csinált stb, addig ez egy értelmes hobbi.

Amúgy még a szakdolgozatom témája is kutyás lesz xD ez már beteges?? xD

Amúgy ha vkinek van kedve msn-ezni irjon mailt az msn cimével, szivesen beszélgetek hasonló emberekkel :)

2009. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Most megnyugtattatok :)
2009. dec. 22. 15:14
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szó szerint szerelmes vagyok a kutyámba :P Nála senkit se imádok jobban :D
2009. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondja anyukám, hogy miért fontosabb nekem a kutyám, mint az emberek. Még esőben is szívesebben tanítok valami újjat a kutyámnak, minthogy bent vagyok.
2010. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!