Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj hogy ennyire szeretem a...

Baj hogy ennyire szeretem a kutyákat?

Figyelt kérdés

Szerintetek baj ha túlságosan sokat vagyok együtt a kutyámmal? Sokkal szívesebben töltöm az időt a kutyaiskolában vagy a kutyás ismerőseimmel, mint pl. barátnőimmel vásárolgatok. Már szóltak is az osztálytársaim, hogy ne beszéljek annyit kutyákról... nem értem ez miért fáj nekik? És igenis százszor jobban szeretem a kutyákat mint az embereket. Szeretnék etológusként továbbtanulni....

Mielőtt szólnátok, nincs elkényeztetve a kutyám, én vagyok a falkavezér a szemében :)

L/16


2009. dec. 22. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
ezen nem is csodálkozom... én is igy vagyok vele... egyáltalán nem baj! söt:))) Remek csaj vagy, hidd el... :)
2009. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokkal jobban szeretem a kutyákat mint az embereket.

Ha meglátok az utcán egy kutyát kóborolni,már elsírom magam.

Volt egy német dogom, sajnos meghalt, vele nőttem fel,és a halála után egy évig depressziós voltam. Már sajnos csak a másik kutyám él, de érte mindent megtennék,és a világon Őt szeretem a legjobban!!!

2009. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal több ilyen ember kéne a világra:)

Amúgy meg, az mennyivel jobb, hogy ők meg másról sem tudnak gondolom beszélni, mint a ruhákról, meg a többi haszontalan dologról?

Szard le őket:)

23/L

2009. dec. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nembaj!!!!!

Én is nagyon szeretem őket,és még hülyeségeket is teszek,mert befogadom a kóbórlókat.De nem tudom nem megtenni.

És így vagyok boldog.

2009. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mostmár sokkal jobb napom lett :)
2009. dec. 22. 13:08
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal :) Én nem tudnék élni a kutyám nélkül :)


"Mások nevezzék csak

gyöngeségnek az állatszeretetet,

gúnyoljanak ezért

- te sétálj csak nyugodtan

a kutyáddal.

Jó társaságban maradsz,

s Isten is tudja ezt."

/Márai Sándor/

2009. dec. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Én is imádom a kutyákat.!!!

Amig kertes házban laktunk volt nekünk is :-)

Szeresd csak őket továbbra is !!!

2009. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a kutyaimádók táborához! Én is imádom őket!! őszinték, képtelenek hazudni, szeretnek, ragaszkodóak... sok embertársunkról mindez nem mondható el!!

Volt 14 évig a Bobbykám, most öcsémnek van a Vilmosa, vagy: Vilije, egy Golden Retriever. Őt is imádom!! Mindig veszek neki valami finomságot és amikor találkozom a Vilivel személyesen, nem győzünk "betelni egymással" :-)) Nálam természetes a puszi, simogatás, ő is viszonozza mindig. Drágám, szívem, szépségem - így nevezem és neveztem a Bobby-t is mindig.

Az idegen kutyákra elég, ha csak ránézek utcán, mindjárt odajönnek hozzám, úgy látszik, valahogy látszik rajtam, hogy szeretem őket. Szavak nélkül megértjük egymást :-)

2009. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Jó ha szereted őket, nincs ezzel semmi baj, csak ne menj vele a környezetedben élők agyára..:P Ha szólnak, ak lehet h kicsit más elegük van..:S

De am nagyon helyes h szereted őket..:) Csak figyelj azért a környzetedre is..;)

2009. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobban szeretem :))))))
2009. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!