Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan nevelhetnénk meg 15...

Hogyan nevelhetnénk meg 15 hónapos kutyánkat?

Figyelt kérdés
Egy roti- ónémetjuhász kutyáról van szó, aki nagyon nem akar rendesen viselkedni.Élvezi, ha szétrángat mindent az udvaron, kiszedi a virágot, tuját, eltöri az edényeket, mászhat a szomszédba, és rágja a fákat.Bántani nem szoktam, mert nem szeretem testileg fenyíteni.A többi kutya normálisan viselkedik, ha szólok azok jönnek vagy mennek, egyszer elég rákoppintani ha valami bajt csináltak, de őfelségével képtelenség bírni.
2009. dec. 21. 22:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Neveltem már fel kuvaszt németjuhászt és rotit is, azokkal nem volt gondom.Amit eddig elértem nála az az hogy addig nem megy enni, amíg nem raktam az utolsó falatot is a tálkájába ill. hogy még az "idegen" kezéből is elveszi az ennivalót ha mondjuk hogy ÓVATOSAN.
2009. dec. 21. 22:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól írtad, Őfelségével van a probléma! Át kéne nevelni alattvalóvá!

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
+ a felesleges energiáit valamilyan módon levezetni. 10-20 kilóméter séta naponta, futás, ügyességi feladatok, stb.
2009. dec. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket.Végig olvastam, meglátjuk mi sül ki belőle.
2009. dec. 23. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!