Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám bundáját fürdetés...

Kutyám bundáját fürdetés előtt v. után érdemes kifésülni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem akarsz várni nyárig a fürdetéssel?

Ti. még több óra szárítkozás után is megfázhat. Olyannyira, hogy bele is pusztulhat.

2009. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

előtte is jó ha megfésülöd meg utána is ! bár vizesen tény hogy könnyebb kifésülni!főleg ha használsz balzsamot is!

nyugodtan fürdesd meg egyébként a kutyusod,rendesen szárítsd meg töröld ki a fülét és 1 napig ne vidd ki utána!!!!

2009. dec. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem a kozmetikus azt javasolta, hogy fürdetés elött mindig fésüljem meg, mert utánna sokkal nehezebb lesz a csomokat kibontani
2009. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előtte is érdemes, utána pedig mindenképp. De hideggel érintkező kutya esetén ezt hanyagolnám, úgyis hamarosan plusz fokok lesznek nappal, ha nem tévednek az időjósok.
2009. dec. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
elötte és utána is...:) én várok a fürdetéssel karácsonyig, addigra sokkal melegebb lesz.:( pedig de szép lett volna a fehér karácsony:((
2009. dec. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dymo ***** válasza:
13%
de minek kell egy kutyát fürdetni? nem arra van kitalálva :D
2009. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nagy csomók vannak benne, akkor azt bontsd ki fürdetés előtt.

De szárítás közben a legjobb átfésülni, akkor nem marad vizes a bőre!

És a nedves szőr kevésbé töredezik...állítólag!

Az én kutyám szőre egyátalán nem töredezik. (yorki, 2 hetente fürdetem kb)

2009. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Én is úgy gondoltam, hogy Karácsonyra legalább a kutya legyen fehér, addigra már mégsem lesz olyan hideg.Fésülés (sajnos, már filcbontás) akkor előtte-utána, időzítek estére, hajszárítózás, és max. reggel engedem ki "ruhában" egy rövid pisire. Amúgy nagyon ritkán fürdetem (talán, ha félévente, és ha szükséges), pacsker/has mosás szükség szerint, azaz jóval gyakrabban, mint a fullos mosás.
2009. dec. 21. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!