Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát ajánlotok?

Milyen fajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sok oldalt elolvastam már a kutyákról nevelés meg ilyenek pár ilyen kutyás könvet is elolvastam,szeretnék egy kutyát csak nemtudok dönteni szempontok:Első kutya lenne,panelbe:(,ne legyen nagy mozgás igényü de neis legyen túl lusta,ne kelljen sokszor kozmetikushoz vinni,ne legyen öleb,átlagos hosszú ször,kb naponta 3 db 1 órás séta reggel,délután,este alvás elött.Milyen fajtát ajánlotok?
2009. dec. 21. 00:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

A nagy mozgásigény igen relatív. A séta mennyiségét pedig minden fajtánál idősebb korára te tudod meghatározni, ha következetes vagy. Én azt mondanám, vegy egy Beagle-t, kedves, okos, könnyen nevelhető, ráadásul apportírozni is szeret, így nem neked kell rohangálni vele, hogy meglegyen a szükséges napi mozgása.

[link]

2009. dec. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Beagle, angol bulldog, jack russel terrier, fox terrier.
2009. dec. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el egy megbízható, jó menhelyre, és fogadj örökbe egy kutyát. Ha jó helyre mész, akkor tudnak segíteni, hogy olyan kutyust kapj, amilyet szeretnél, és aki boldog lesz veled. A menhelyi kutyánál nincs hálásabb, tapasztalatból mondom! :)


Nem tudom, hol laksz, de Budapesten a Noé Állatotthon Alapítványról csak jókat mondhatok. A honlapjuk: [link]


Sok sikert és örömöt a kutyás élethez! :)


L/22

2009. dec. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
beagle!
2009. dec. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

[link]

2009. dec. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

MegintXD


[link]

Ő egy kis fiatal édes beagle!

2009. dec. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

megint:D


[link]

2009. dec. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A beagle mióta elsőgazdás kutya?!

Magyar vizsla, mudi, dalmata.... hirtelen ennyi jutott eszembe, de majd még írok. www.olcsokutya.uw.hu itt vannak fajtaleírások!

2009. dec. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Szerinted nem lehet első kutyus a beagle?

Ennyi erővel a dalmata sem...

2009. dec. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A Dalmatát szerintem nem lehet lakásba tartani de azér köszi:)
2009. dec. 21. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!