Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van itt dobermannja?

Kinek van itt dobermannja?

Figyelt kérdés
Megkérdezhetem,te mennyiért vetted és melyik kennelből? Miért azt a kennelt választottad?
2009. dec. 19. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szép fajta, de jól meggondoltad? A mi kutyaiskolánkban van kettő, de szenvednek a gazdijaik. Az egyik az "ÜL" parancsszónál megállt, azóta nem hajlandó tanulni semmit, a másik is rideg, önfejű, majdhogynem kezelhetetlen, pedig a csoporttársaik rég levizsgáztak. Ja és gyűlölik a gyerekeket.
2009. dec. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hála istennek ez mind nem igaz a dobikra,ezt ugyanis a gazdák hibáiból követhetik el max, nekem volt már dobim,a legjobb barátom volt :) és a lányomat sem bántotta egyszer sem :)
2009. dec. 22. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem van igen 4 dobikám. mindegyik minőségi tenyészetből. Az árunk 50 ezer, és 1000 eu között van. ha irsz e-mailt, szivesen segitek. én nem csalódtam egyikben sem. Jol kezelhető, fegyelmezett, engedelmes kutyák.
2009. dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
ja, és imádják a gyerekeket:)
2009. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyapám rendőrségi dobermannját imádtám,kedvenc fajtám,de csak annak ajánlom aki következetesen tud nevelni.A rosszul nevelt,szocializált dobermann egy átoká tud válni.
2010. jún. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Komendó Anna ***** válasza:
Nekem kettő van, a későbbiekben tenyésztenék is, az áruk szintén vegyes, a fiú 70 ezer volt, a lány 150. Én is szívesen segítek bármiben, ha kell vmi, dobj mailt. :)
2011. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem egy 7 hónapos dobermann szukám van. Már a második klubkiállítását nyerte.

Egy jó helyről vásárolt, megfelelően tartott, képzett, mozgatott kutyával nincs semmi baj. A dobermannok nagyon pontos, precíz munkára képesek. Sokat kell velük foglalkozni, de megéri.

Az én kutyám nagyon szereti a gyerekeket és az angol cocker spanielemmel is nagyon jól megvannak.

Csak ajánlani tudom ezt a fajtát annak, aki ilyen jellegű munkakutyát keres! Fontos, hogy jó tenyészetből kell venni és foglalkozni kell velük! Nagyon meghálálják!

2011. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!