Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményed a Lidl-ben...

Mi a véleményed a Lidl-ben kapható Orlando tápról?

Figyelt kérdés
Sokan írják, hogy milyen jó, mert 26% hús van bent. De ez nem igaz, mert 1. helyen vmi gabona áll, utána vmi állati származék és ott van zárójelben, hogy 26% hús. Tehát csak ennek az állati származéknak a 26%-a, nem?
2009. dec. 18. 15:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is végigpróbáltam minden szuperprémium tápot,mire meglett az,melyik válik be.
2009. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Tegnap vettünk és 15 kg 7500Ft. Igaz szerintem máshol olcsóbb, mert drága helyen lett véve szerintem, de biztos jobb mint az Orlando. Ennél 1. helyen normális hús áll, és nem búza, húsliszt, vagy állatimelléktermék. És nem kell belőle többet adni, mint az Acanából. Az nekünk nem vált be.

Az eladó szerint ez jobb, mint az Acana. Bár szerintem ez nem igaz, de nekik talán jobb lesz, mert az A-tól lefogytak.

2009. dec. 22. 09:16
 13/13 anonim ***** válasza:
Húst is kell mellé adni répával káposztával megfőzve levesnek és abba mehet a táp is.
2017. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!