Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hibát követek-e el azzal,...

Hibát követek-e el azzal, hogy fogócskázom a kutyámmal?

Figyelt kérdés
Szoktunk néha fogócskázni, de mindig csak én kergetem őt és nem hagyom, hogy elfajuljanak a dolgok. A játéknak akkor van vége ha én akarom,de nem szeretném, hogy ennek rossz következményei legyenek. Mindketten nagyon élvezzük, de nem tudom, hogy e helyes-e?
2009. dec. 17. 12:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

De ha nem is olvastad, akkor hogy ítélheted el? Ez nem arról szól, hogy nem lehet az ember kedves és nem játszhat önfeledten. Csak akkor játszom és akkor szeretgetem a kutyát, mikor én akarom, nem pedig amikor ő kiköveteli.

Nekem ez volt az egyetlen, ami a lelkisérült kutyámon segített, a másikat is így nevelem és tökéletes az összhang, a tanításban is sokkal jobban működik, minta hagyományos kiképzési módszerek.

De kinek a papp, kinek a pappné... :)

Elismerem, igazatok van.

Én mindenesetre nem fogok fogócskázni, elég domináns a kutyám, nála ennyi elég, hogy odalegyen a vezéri tekintély. :S Lehet én sem vagyok egy igazi erős, vezető egyéniség és azért sem szerencsés fogócskáznom. :D

Szóval Kedves Kérdező, többség döntött! :D

2009. dec. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Hát... elég domináns egyéniség a kutyám ugy hogy meggondolom, hogy mit játszom vele:)
2009. dec. 19. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!