Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot javasoltok a...

Milyen tápot javasoltok a kutyámnak?

Figyelt kérdés

12 éves németjuhászom van, kinti kutyus. Sajnos idáig nem kapott túl minőségi tápokat. Hallottam valami Acanaról, hogy az jó ezért szeretnék váltani.


Milyen tápot vegyek neki, ami tényleg minőségi de megfizethető is?


Az Acanat hol lehet beszerezni és milyen kiszerelésekben kapható? Milyen árban van?

Vidéki vagyok, Bpre nem jutok fel.


Tudom, ezzel nem leszek népszerű, de ha veszek ilyen kutyatápot azt ehetik a macskák is? Mert nekünk együtt esznek, nem lehet őket szétszedni, mindig egymásét akarják megenni. És a macskák mindig kutyatápot szoktak enni kevés maradék étellel. Nem lesz tőle bajuk, ugye?


Köszönöm.


2009. dec. 17. 01:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak javasolni tudom az Acanát. Az én 8 hónapos kutyám a pacificát kapja, ebben csak halhúsok vannak. Nagyon szép tőle az egész kutya, és szivesen fogyasztja. Az egyedüli hátránya az ára és a kiszerelés. Én is a webkutyán rendelem, 13 ezer forint körül van 13.5 kg, és ingyen házhoz szállítják bárhová. Acanán kívül még az Orijent ajánlanám, de az még drágább. Az olcsóbb tápok talán annyival "rosszabbak" hogy sok fölösleges gabonát és nyesedékeket tartalmaznak, így nagyobb az allergia esélye. Ha tudsz rá áldozni, szerintem az Acanát nem fogod megbánni. További jó egészséget a kutyádnak!
2009. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek (ment a zöld kezecske) és Boldog Karácsonyt kívánok! :)
2009. dec. 21. 01:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!