Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adjak a lábára valamit?

Adjak a lábára valamit?

Figyelt kérdés
Elütötték a kutyámat és most gyógyul a lábán a seb,de teljesen a húsa kilátszik.Rakjak valamit neki rá hogy ne fázzon neki?(kinti)Vagy ha nem rakok rá semmit akkor nem lesz baja?
2009. dec. 14. 14:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%
Egy orvoshoz, aki nyitvahagyta a sebet és be sem kötötte. Végülis hihető, persze...
2009. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
2. vagyok. holnap délután a nyugatinál járok, adhatok ajándékba aloe verát. ha gondolod.
2009. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Akkor most leirom hogyan látta el az orvos!Elvittem egy hete mert egy hete történt és ellátta bevolt kötve kaptunk gyógyszert rá,a kötést két nap után leszedte a doki és azt mondta hogy elég lesz ha már csak naponta betadinozom.Rendesen elátta az orvos. És nem ugy látszik ki a húsa hanem ugy hogy fölötte már gyógyul.akkor rakjak rá valamit?
2009. dec. 14. 14:18
 14/21 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm,de van itthon ilyen krénünk amit az orvos irt fel a lábára.
2009. dec. 14. 14:19
 15/21 anonim ***** válasza:

Na akkor így kellett volna kezdeni...

Kérhetsz az orvostól valamilyen hámosító kenőcsöt is, ami elősegíti a gyógyulást.

2009. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Akkor rakjak rá valamit?
2009. dec. 14. 14:22
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég kemény fagyok jönnek, szerintem érdemes lenne bekötni. De a legjobb lenne, ha valahogy mégis elérnéd az orvost, aki ellátta a kutyát, ugyanis ő ismeri a sérülést.
2009. dec. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél rá olyan krémet amit írt fel az orvos és kösd be. Rendszeresen cseréld, mert szerintem át fog ázni.
2009. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Szerencsétlenek. Miért nem lehet egy normális kérdésre normálisan válaszolni kötekedés helyett? Név nélkül persze. Szánalmas sznobok.


Kösd be persze, jó vastagon de ne túl szorosan gézzel. Naponta cseréld rajta és ilyenkor hagyd szellőzni pár percet.

2009. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért, te nagyeszű, mert nem volt normális a kérdés! A nomrális kérdés lényege, hogy felvázolom a kérdéshez kapcsolódó fontos körülményeket.


Csak akkor derült ki, hogy ellátta orvos a kutyát, amikor már egy tucat ember infarktusközelbe került, hogy valahol egy kutyának kilóg a belseje, a gazdija meg tanakodik, hogy bekösse-e.


Azért lássuk be, hogy az eredeti kérdés a további hozzászólások nélkül elég meredek...

2009. dec. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!