Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom elérni, hogy az...

Hogyan tudom elérni, hogy az idegenek megugassa a kutyám?

Figyelt kérdés

Van egy keverék kutyusom. 11 hónapos. Ha elmegy valaki a kerítés előtt akkor rögtön szalad oda nyüszíteni, hogy simogassák meg. Sajnos kiskorától kezdve mindig mindenki megállt őt megdögönyözni, dicsérni, hogy milyen szép, aranyos stb. Ez engem zavar. Legszívesebben mindenkinek kiszólnék, hogy ne nyúljanak hozzá de ez lehetetlen....

Valaki azt tanácsolta, hogy az egyik ismerőse azt csinálta, hogy egy botot adott azoknak a kezébe akik az utcán elmentek és megkérte őket, hogy csapjanak oda egyet a kutyának. Állítólag ez bevált...De én ezt nem igazán akarom, mert mi van ha azután nem ugatni fogja, hanem inkább félni fog az emberektől? + esetleg bevadul majd ránk is.

Vagy még az jutott eszembe, hogy esetleg hozni mellé egy másik kutyát, aki más fajta, ugatósabb típus. De ez is "zsákbamacska" mert mi van ha az is ugyanolyan lesz....


Esetleg ha még egy kutyát választanék, akkor milyet érdemes???(kis testűt szeretnék, mert a mostanim vizsla szerű)


2009. dec. 14. 11:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
milyen fajta
2009. dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!