Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a rosszabb ha pórázon...

Melyik a rosszabb ha pórázon viszik vagy ha sehogy?

Figyelt kérdés
Az ha pórázon viszi valaki egész életébe sétálni a kutyát,vagy ha nem viszsi sétálni a kutyát?Csak érdekel.
2009. dec. 8. 21:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
van olyan labda, vagy vmi játék, amit nagyon szeret a kutyád? pár napja jöttem rá, h a kutyám, ha a kedvenc labdája nálam van, levakarhatatlan rólam, kicsit talán túl is léptem a célon; ha ott a labda, még a haverkutyák sem érdeklik, csak ha elraktam:) próbáld ki
2009. dec. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy az egyik kérdésnél mindenki azt írja, hogy ő póráz nélkül sétáltat, mert milyen jól behívható a kutyája, a másiknál meg azt írják, hogy póráz nélkül ne merészeld sétáltatni még a behívható kutyádat sem... pedig szerintem sokszor ugyanazok válaszolnak...
2009. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

póráz nélkül ,lehet ,csak nem szabad sétáltatni kutyát a városban.

a séta egy közös dolog a gazdival,és mozgás is egyben,igaz nem fárad le tőle,mert ahhoz vagy 2 órát és cc: 4 -6 km-t kellene sétálni,ami sok idő.

ezért sokkal okosabb ,ha séta közben ,egy megfelelő helyen elengedem a kutyát,játszom vele,labdázunk,gyakorolunk,dolgozunk és ,fél óra után séta tovább.

igaz van több hely is a környékünkön ahol elengedhetem a kutyám.

ja ,és természetesen nevelt kutya,aki parancsra visszajön,nem fut ki az útra,stb.

de ezeket is gyakorolni kellett valahol :)

a fáradt kutya = boldogabb , szerintem .

2009. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!