Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a rosszabb ha pórázon...

Melyik a rosszabb ha pórázon viszik vagy ha sehogy?

Figyelt kérdés
Az ha pórázon viszi valaki egész életébe sétálni a kutyát,vagy ha nem viszsi sétálni a kutyát?Csak érdekel.
2009. dec. 8. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Tippelj 3-at...

Még jó hogy rosszabb, ha egyáltalán nem viszik sétálni.

Erre te nem tudtál volna magadtól rájönni?

2009. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De rájöttem csak kiváncsi voltam mit válaszolnak.
2009. dec. 8. 21:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az utóbbi...

De miért nem lehet elengedni? Van lehetőség megoldani a behívhatóságot is.

2009. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen a sehogy.

De minek a póráz? Rendben forgalmas úton kell, de utána jöhet anélkül is.

2009. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyébként persze, hogy az a jó, ha viszik sétálni. Egyébként vannak ezek a 8m hosszúságú pórázok, ha semmiképp nem szeretnéd elengedni, akkor vegyél azt. ;)


Az én kutyám kiszalad az útra? Hogy tanítsam meg hogy láb mellett jöjjön? El szoktam engedni, de csak egy nagy réten, amúgy nem merem. 1,5 éves, kan labdrador, még tanítható?


Köszi!

2009. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*egyébként egyszer van :DD
2009. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
előzőnek. Persze, hogy tanítható, egy labrador igényli is! Menjetek suliba!
2009. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hogyan,csak séta legyen!!!Mozgás kell a kutyusnak!!!
2009. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kicsit megdöbbentem a válaszokon. Nemrég olvastam egy kérdést ahol írta a kérdező hogy póráz nélkül sétáltatja a kutyát és úgy leszidták a válaszolók hogy hogy merészeli, meg mivan ha kimegy az útra vagy megtámad valakit vagy összeugrik egy kutyával, és felelőtlen a gazda (holott írta a kérdező hogy szófogadó kutya akit nem fél elengedni mert nem megy el még póráz nélkül se a lába mellől) olyan véres vita alakult ki... ehhez képest itt meg írjátok hogy minek a póráz, csak forgalmas úton kell stb...

Nem tudok kiigazodni a válaszadókon sokszor.

2009. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért is van, mert bizonyos kérdésekre mások válaszolnak. Amúgy például réten, erdőben nyugodtan el lehet engedni egy kutyát, de városban törvényi szabályozás van rá, hogy nem lehet.

Én megértem, hogy valaki tudja a kutyájáról, hogy mondjuk jól van nevelve és nem bánt senkit, de én sem bízom meg feltétlenül más kutyájában, csak a sajátomban. Szóval vagy menjen olyan helyre, ahol nincsenek emberek, vagy bizony hozza azt a pórázt.


Én pl. tudom a kutyámról, hogy soha nem támadna meg senkit. Még csak nem is elég bátor hozzá. Azonban még nincs egy éves. Nem tudhatom hogy reagálna, ha például cukkolnák. Egy kutya tud kiszámíthatatlan lenni.


A kérdésre válaszolva pedig, hát biztos jobb neki, ha van sétáltatva. Az én kutyáim imádják, ha körbeszaglászhatnak a környéken.

2009. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!