Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisil újabban a kutyám...

Miért pisil újabban a kutyám a kanapéra? Hogyan szoktathatom le gyorsan?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Ha odapisil,akkor nyomd bele az orrát(de ne úgy,hogy megfulladjon),és szidd le,amit csinált..így tudja,miről beszélsz..ha pedig pont látod,hogy pisil,akkor rohanj oda,és akkor szidd le..egy idő után leszokik...de ha nem megy,vidd el állatiskolába,hogy szoktassák le erről..más ötletem nincs
2009. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Vidd le többször pisilni. Ez a kanapérapisilés lehet a falkavezérség jele, vedd vissza tőle a falkavezéri szerepet. Olvasd el Jan Fennel könyvét, elküldöm, ha írsz.
2009. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Mennyi idős? És kan vagy szuka? Ivartalanított?
2009. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A falkavezérséggel vannak gondok. Olvasd el Jan Fennellt és megtalálod a megoldást! Innen letöltheted a könyvet:

*****

Nem kell beletörölnöd az orrát. Én kutyám is csinált hasonlót és leszokott róla, miután elkezdtem alkalmazni a könyvben leírtakat. Ha ezért bünteted, nem fog leszokni róla és tapasztalatom szerint csak rontasz a helyzeten, de legalábbis nem fog változni semmit.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2009. dec. 8. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:
A falkavezérség gondok mellett lehet betegség is az ok, pl. felfázás. Ha csak a kanapéra csinálja, sehova máshova, akkor az előbbi, viszont ha a lakás több pontján is, akkor az utóbbi (orvos!).
2009. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!