Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát nem tartaná...

Firestorm kérdése:

Milyen kutyafajtát nem tartanátok soha és miért?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Pulit soha. Csak rossz élmények fűznek hozzá, pedig ismertem hármat is. A hideg kiráz tőlük.


És a szokásos panelpatkányokat.

2014. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nagy kutyát. Pedig van, amelyik tetszik, pl bernáthegyi, de túl nagy, túl sokat eszik, hatalmasakat kakálés mondjuk fürdetni vagy autóban szállítani nem egyszerű. Ezen kívül agarat. Valamiért nem tetszik, túl vékony.
2014. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Terriereket, malit, bármit, ami a "fején pörög" :)
2014. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A törpe pinscher kivételével (aminek sajna nem tudnám biztosítani, amire szüksége van) semmilyen ekkora méretű kutyát. Arra vannak a macskák...
2014. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én:

Uszkár minden ami hozzá hasonlít,dobi,spániel,kopaszkutya,ezek a fehér szőrpamacsok (bichon stb...)bobtail (szintén minden ami hozzáhasonlít),beagle meg ezek a kistestű lusta kutyák pl basset hound.

2014. febr. 2. 15:58
 6/16 A kérdező kommentje:
A miértem lemaradt.Egyszerűen a víz kiver ezektől a fajtáktól,dobival csak egy gyerekkori rossz élmény miatt vannak fenn tartásaim.
2014. febr. 2. 15:59
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

Yorksiher terriert. Szerintem őrültek, pedig tudom, hogy ez "kezelhető" neveléssel, de akkor se.

Kistermetű bulldogokat, velük semmi bajom, de nem tetszenek és sokat nyáladzanak, amit ki kell törölnöm a redőiből.

2014. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van dobim, egy nagy cica az egész ha jól le van fárasztva, a nap többi részében teljesen passzív. Idegenekkel és gyerekekkel is. Magántanítok, és semmi reakció. A nj-mat be kell zárni, mert ő meg domináns a gyerekekkel (kölyökkori trauma miatt). Tehát nem jelent semmit a dolog, nevelés krdése.

Azért nem tartanék pöttömöket, mert az nem kaliber. Erre a célra ott a macskám akkor. Ezekkel a pici kutyákkal az a baj, hogy tényleg legtöbbet úgy kezelik, mint valami gyereket vagy macskát, pedig kutyák lennének... teljesen antiszoc. a legtöbb, izgágák, agresszívek, a gazdik meg kapkodják őket ölbe, meg óvják a széltől is...semmi értelme...persze tisztelet a kivételnek

A legidegesítőbb bennük az, hogy a nagykutyásoknak kell rájuk is figyelni, nehogy bajuk legyen, annak ellenére, hogy általában a kicsik támadnak.

2014. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Angol bulldogot, mopszot, tacskót, shar-pei-t, kaukázusit, közép-ázsiait és még biztos van egy pár fajta, de most ezek jutottak eszembe.


Persze soha ne mondd, hogy soha, de azért ezeket nem valószínű, hogy tartanám. Azért, mert sem külsőleg, sem belsőleg nem tetszenek.

2014. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kőkemény munkakutyát soha nem tartanék,nem azért mert nem szeretem,csak én soha nem tudnám kielégíteni a szükségleteit.

A vadászkutyákkal hasonlóan vagyok,bár arra hamarabb vetemednék,mint pl. egy mali-ra.Border colliet sem tartanék,emiatt.


Közepes energiájú,vagy épp lomha,nagy "dögöket" szeretem,vagy a kicsiket,bár az még sose volt.

2014. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!