Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert nem birja a kutyam a...

Miert nem birja a kutyam a kocsikazast?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal hanyt a kutyam, amikor autoba raktam. Nem sokszor kenyszeritem ra szegenykemet, hogy beszaljon, mert nagyon sajnalom, de neha elkerulhetetlen. Nagyon irigylem azokat, akiknek a kutyus jol erzi magat a hatso ulesen. Mit tehetnek, hogy megszerettessem a kutyam szervezetevel az utazast?
2009. nov. 29. 23:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hányingerem van az autóban, főleg a hátsó ülésen és kanyargós utakon. Cseppet sem csodálkozom, hogy kutyában is van ilyen.


Sajnos az én kutyám is ilyen. Egyenes úton, nagy sebesség mellett imád autózni, kifelé bámul és megugatja azokat, akiket leelőzünk, de amint elkezdünk a városi utcákon vagy erdei utakon kanyarogni, azonnal nyugtalan lesz, nyüszít, nem találja a helyét.


Hányás ellen azt tudom javasolni, hogy utazás előtt fél nappal már ne adj neki enni. Az emberre jó hányinger ellen a B6 vitamin, esetleg ezzel is lehet próbálkozni, bár erről kérdezz meg egy állatorvost is.

2009. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

vannak speciálisan erre kifejlesztett szerek, nem csak tabletta hanem pl. spray formájában ilyen pl. a D.A.P. ami szintetikus hormont tartalmaz.


Érdemes kipróbálni, mert hatásos!

2009. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, mindent ki fogok probalni. az egyetlen dolog az a foldeleses logo targy amit el sem tudok kepzelni, hogy mi az
2009. nov. 30. 21:45
 14/15 anonim ***** válasza:
Az egy olyan 2-3 cm széles gumi szalag, amelyben hosszanti irányban acéldrótok helyezkednek el. A szalag egyik végét az autó alján valami vas alkatrészhez kell csavarozni, a másik vége pedig leér a földre. Így le tudja vezetni a sztatikus elektromosságot. Egy ismerősöm állítja, hogy nála bevált.
2009. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
koszonom, azt hiszem ezt a modszert kihagyom egyenlore
2009. dec. 1. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!