Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gonosz vagyok a kutyámmal?

Gonosz vagyok a kutyámmal?

Figyelt kérdés

van egy stafford 1éves kutyám!

volt neki egy kutyaháza de egyik hétröl a másikra ugykinötte hogy a kutya kinn logott belöle és ha esett az esö nem volt tul kellemes neki...

elmentünk egy asztaloshoz csinéltaatunk neki házat addig pedig beengedtem(1hét),leteritetttem neki egy teritöt és azon aludt,mostmár megvan a kutyaház igy kinn alszik mától.de nyavajog hogy be akar jönni és kiugrik a 2.5m keneljéböl!

anyum ezért engem mindennek lehord hogy szemét vagyok



tényleg???


2009. nov. 29. 22:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A kutyák is könnyen megszokják ám a kényelmet... :D A miénk is rászokott a verandán alvásra, azonban ilyenkor mégis kivisszük a kennelbe... Majd ha nagyon hideg lesz, akkor beengedjük.

Szóval nem vagy gonosz vele... :D

Persze az is lehet, hogy szeret köztetek lenni, és azért akar folyton bemenni.

2009. nov. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ettől nem vagy szemét!!Nyilván hamar megszokta a kényelmet és ezért vágyakozik vissza,de nem szabad engedni..,pár nap és megszokja a kinti helyét is;)
2009. nov. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem vagy gonosz a kutyuddal csak úgy fogod mint eddig is.

vannak emberek akik nem szeretik ha a kutya sír már is beengednék hogy jól érezze magát gyakran ebből adódik hogy a kutya azt hiszi átveheti az irányítást a gazda felett. A kutyus csak hisztizik nincs semmi baj :)

Ne is engedj neki erősödjön benne a tudat hogy hol a helye és te vagy a főnök :)

2009. nov. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem gonoszság. Attól, hogy egy kutya hisztizik, még ném te vagy a gonosz. A kutyák képesek és hajlamosak érzelmileg zsarolni, ha hagyod magad, mert tudják. hogy szereted őket.

Az enyém abból hisztit csinált, hogy 4 hónapos korában letiltottam az ágyról, mert már nem fértem el tőle. Hónapokig hallgattam a hisztijét. Ha nem engedsz, abba fogja hagyni :)...

És mégvalami. Ha nem tudná, hogy szereted, nem hisztizne. Fölösleges lenne. Tudja, hogy szereted, zsarolni próbál. Ki a gonosz?:)

2009. nov. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gonoszsag, csak megszokta a bloki a jo meleg hazat, meg a kenyelmet :)
2009. nov. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kutyánál: amit 1x szabad, mindig szabad. Ha mégsem, akkor némi idő, amíg letesz róla: amikor megérti, hogy a próbálkozás eredménytelen. Ehhez mindig eredménytelenül kell végződnie.

Amúgy a kutya falkaállat, tehát, ha teheti, a többiek közelében tartózkodik szívesen, tehát nem meglepő, hogy nem akar kintmaradni.

2009. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék egy percig sem nyugodtan aludni,ha a kutyám kint lenne a kertben.Ellopják(az ő fajtájából sok eltűnik kertből),megm,érgezik stb.

Nekem kerti házőrzőnek nem kell kutya,főleg kennelben tartani nics sok értelme,attól még röhögve be tudnak törni,ha akarnak.

2009. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Inkább következetlen vagy mintsem gonosz.

Ha egyszer beengedted még jó hogy hisztizik, van esze, tudja hogy bent jobb.


Igazából nem a kutyát szivattad meg ezzel hanem magadat.

2009. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem is staffim van fél éves kan hisztis és nagyon akaratos!Nálunk is volt hasonló probléma mert a garázsban a helye de be akart jönni mert párszor már aludt velünk!Nyűszitett napokig rájöt hogy kell kinyitni az ajtót akkor bekellett zárni,de aztán idővel rájött ,hogy az az ő helye és már nincs gond vele!De nem szabad engedni főleg ha egésznap vele vagy!Tehát nem azért nyűszít mert veled akar lenni mert elég ember központúak!Én mondjuk az olvastam hogy típikussan nem kenel kutyák!
2009. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!