Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gonosz vagyok a kutyámmal?

Gonosz vagyok a kutyámmal?

Figyelt kérdés

van egy stafford 1éves kutyám!

volt neki egy kutyaháza de egyik hétröl a másikra ugykinötte hogy a kutya kinn logott belöle és ha esett az esö nem volt tul kellemes neki...

elmentünk egy asztaloshoz csinéltaatunk neki házat addig pedig beengedtem(1hét),leteritetttem neki egy teritöt és azon aludt,mostmár megvan a kutyaház igy kinn alszik mától.de nyavajog hogy be akar jönni és kiugrik a 2.5m keneljéböl!

anyum ezért engem mindennek lehord hogy szemét vagyok



tényleg???


2009. nov. 29. 22:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem gonoszság.

De a kutyák is szeretik a kényelmet.

főleg h most nem érti h mi van.

2009. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ráadásul nem is egyedül van kinn,egy másik kölyökkel van a kennelben .nagyon szeretik egymást
2009. nov. 29. 22:09
 3/19 anonim válasza:
100%
Miért lennél gonosz? :) De nehéz lesz őuraságát oda visszaszoktatni, de ne engedj a 21-ből, mert utána nem tudod kiebrudalni a házból sosem! Tudnia kell, ki a főnök! :)
2009. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%

Sokat kéne foglalkozni vele.Kutyasuli,mozgatás,séták,kirándulás.

A kutya nem kerti dsztárgy,szüksége van arra,hogy foglalkozz vele.Ez a fajta nem tolerálja az "elvan a kertben a másikkal,mozog eleget"életstílust.

Ha már most is mozgatod,emelni kéne a mozgás intenzitásán vagy időtartamán,mert akkor nem elég neki.

Olyankor szoktak így viselkedni,ha nem foglalkoznak velük eleget.

2009. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

én??én szinte egész nap a kutyáimmal vagyok!

mindig foglalkozok velük!

2009. nov. 29. 22:29
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

22:13 Nem értek 1et azzal, hogy azért csinálja ezt mert nincs lemozgatva! Azért csinálja mert hisztizik, be akar menni a lakásba, ennyi.

Kérdező: Néhány nap és visszaszokik a kenelbe!

2009. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
szerintem is csak hiszti,mindig is hisztis volt ,csak az bánt hogy mivel nyöszörög meg ugat néha ,ezért itthon engem tesznek felelössé meg hogy jajj az a szegény kutya
2009. nov. 29. 22:32
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy gonosz, neki is jobb lesz kint, hiszen kapott egy szep uj hazat! Hat mi a gond? Be ne engedd. A szulokkel meg ne foglalkozz, tereld a temat! Csak kemenyen.
2009. nov. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez egyáltalán nem gonoszság,ha megvan a megfelelő kuckója a kutyónak,akkor nem kell szarul érezni magad attól,hogy nem engeded be a lakásba!"Sajnos" ez a természetes,elvileg a kutyunak kint lenne a helye,más dolog,hogy az én anyukám is beengedi,mi több,együtt laszik a kutyákkal!Sajnos én is ilyen lüke lennék,a cicáim is az ágyamban alszanak(ezért nyugodtan lepontozhattok,vállalom a dolgot),de valóban az lenne a normális,hogy a kutyus kint a saját helyén éljen és aludjon!!Ezzel te nem gonosz,csak következetes vagy,ettől még imádhatod azt a két,vagy több állatkát.
2009. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy az. Eteted, csináltattál neki házat, szereted. A kuytának meg kell tanulni, hogy nem lehet neki mindent. És szerintem kint van a helye
2009. nov. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!