Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális dolog hogy már a...

Normális dolog hogy már a kutyáknak is gyártanak kutyacipőt?

Figyelt kérdés
Ki venné meg??
2009. nov. 29. 16:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
hát lehet, hogy adtak a szánhuzokra csukát, de az közel sem ugy nézett ki mint ezek a beteg cipők, amiket árulnak. meg azért a szánhuzo kutyák hetekig mennek a -40fokba, nemám a -2be fél orát!!! szoval azért van különbség... de ha te mindenképp ragaszkodsz hozzá, felölem:DDDDDDDDDDDDD
2009. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kutyacipő:(((( én mindig ugy csinálom, hogy a lábát bekenem víztaszito krémmel, mikor lemegyünk, a sós járda helyett inkább a szüz havon megyünk, amikor meg hazajövünk, jol lemosom a lábikat... feltéve ha sozni kell az utat... mert mostanába nem nagyon volt kemény tél..:((( pedig én imádom a havat...
2009. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
2009. nov. 29. 21:55
 14/18 A kérdező kommentje:

így néz ki a kutya cipő aki nem ismerné:

[link]

2009. nov. 29. 21:58
 15/18 A kérdező kommentje:
Nekem is van kutyám,és sajnos eléggé elkényesztettem de ettől függetlenül én nem vennék neki ilyen cipőt mert tudom hogy ez a természettel ellenkezik,és utálná.Legfeljebb mikor nagy a zimankó kimarad a séta.
2009. nov. 30. 04:16
 16/18 A kérdező kommentje:
Jah még annyit hogy mindenkinek köszi a választ!
2009. nov. 30. 04:18
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Én vagyok az okoskodó?:O Pfff. Nem én találok ki baromságokra alapozott baromságot és nem én terjesztem.

1. Nem próbálom ki a konyhasón mászkálást köszi szépen mivel nem ahhoz van szokva a lábam gyerekkorom óta, ellenben a kutyámnak igen.

2. Érdekes módon az enyémnek soha nem állt üvegszilánk a lábába pedig felénk aztán megy a vandálkodás ezerrel. Nincs olyan tér ahol ne lenne 2 sörösüveg széttörve. Belelépett valaha a kutyám? Igen.. Megvágta, megszúrta a lábát? Nem... Mert kellően kemény a tappancsa, mert nem adok rá cipőt és nem kenegetem mint egy babának.

KUTYÁKRÓL BESZÉLÜNK könyörgöm, ez a cipő meg ruha dolog annyira abszurd hogy az hihetetlen. Egy esőkabát még belefér hisz az ázott kutya nagyon büdös és nem lehet hetente fürdetni de a ruhának és a cipőnek nincs értelme.

2009. nov. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
78%
Az én kutyámnak mindig, ha esik a hó, elvágja valami a lábát, amit a hó alatt nem vett észre. Legutóbb össze kellett varrni. Szerinted hogy vittem volna sebes lábbal sétálni, ha nem teszek rá cipőt? Amúgy nem szoktam, de nagyon gondolkodom rajta, mert elegem van abból, hogy állandóan véres lábnyomokat találok a hóban. :(
2009. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!