Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális dolog hogy már a...

Normális dolog hogy már a kutyáknak is gyártanak kutyacipőt?

Figyelt kérdés
Ki venné meg??
2009. nov. 29. 16:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem normális, de az sem normális, hogy annyi sót szórnak ki az utakra. És biztos megveszi az, aki sokáig sétáltatja a kutyáját és nem akarja, hogy a só kimarja a tappancsát.
2009. nov. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Igen, normális! Én is ráadom a kutyámra mert amikor levittem a nagy hóba állandóan sírt és felkéreszkeett az ölembe! Mióta cipőbe van azóta nincs ilyen probléma!
2009. nov. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
hát ahova én hordom kozmetikushoz, ott is lehet venni, és van olyan aki megveszi:( én inkább a járdán felveszem a kutyát, mert a so felmarhatja a tapiját, de ilyen hogy a ho zavarja???? hát azt kétlem... biztos nem röhögtetném magam se meg a kutyát se ki azzal, hogy cipöt adok rá... meg sapkát.. utána meg csodálkoznak hogy ideggyenge a kutya, meg hogy meg van zavarodva...
2009. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12%

Szegény csóri kutyák istenem... Milyen már hogy egy "kutya" annyira el van kényeztetve hogy cipő nélkül nem megy a hóba.. Ezdest@r. Szánalmasak ezek a gazdák. Elkorcsosítják a kistestű fajtákat. Tudjátok mit lehet tenni a só ellen? Séta után megfogjátok és lemossátok a tappancsát. Csiribícsiribáááá nem lesz baja:) Azt meg ne magyarázza be nekem senki hogy egy normálisan ápolt kutya (nem a 2hetente fürdetett dögeitekre gondolok) fázik kint egy fél órás-órás séta alatt. Mert ez nem igaz.

A kérdésre válaszolva: a legyártása teljesen normális dolog, tudják hogy rengeteg agyatlan kretén megveszi, szín tiszta üzlet. Aki megvásárolja és ráadja a kutyára az a nem normális..

2009. nov. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kritizálo, nézd meg a saját cipodet meg az autod gumiabroncsait, milyen kárt tett bennuk a lesozott út. Ha úgy találod, hogy minden a legnagyobb rendben van ,akkor továbbra is szithatod a kutyacipoket.

De vedd tudomásul azt is, hogy a kutya talpa élo szervezet és annak jobban fáj mint a te cipodnek vagy gumiabroncsodnak.

2009. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném még hozzá tenni, hogy en egy 45 kg-os kutyát nem birok atcipelni olyan teruletre ahol nincs lesozva az út.
2009. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%

Sajnos vannak, akik megveszik...

Én abnormális dolognak tartom, még a kicsi, érzékeny kutyák esetében is.

Valóban, van, ahol nagyon sós az út télen, ami még az emberek cipőjén is meglátszik, de vannak nagyon jó bőrvédő készítmények kutyák számára. Séta előtt bekened vele, séta után meg megmosod a lábát.

Az a kutya, amelyik meg sírt a hóban, nem azért sírt, mert marta a lábát a só vagy rossz volt neki, hogy vizes lett a lába, hanem azért, mert egy elkényeztetett, nem kutyaként kezelt valami, aki pontosan tudja, hogy brámit el tud érni a gazdájánál. Hiába csak 2kg egy yorkie, pont ugyanúgy kutya, mint a többi. Télen hosszúra kell hagyni a szőrét, nem kell agyon fürdetni, kutyaként kell kezelni, és egyből nem lesz semmi baja a hóval meg a hideggel. Ha tényleg fázik, vagy hajlamos a felfázásra, megfázásra, rá lehet adni egy stramm kis pulcsit, de olyat, ami tényleg melegít, és nem rózsaszín meg tigrismintás nylon szarokat, amik csak a gazdi idióta lelkivilágát fejezik ki.

Nem véletlenül olyan a kutya tappancsa, amilyen, cipő nélkül is bírja a földet, betont, havat.

2009. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Egy 45 kilós kutyára cipőt adsz?? Ne haragudj de elmebeteg vagy. Jajj de nevetek istenem anyuborogass..... XDXDXD:))))):D:D:D Hehehe
2009. nov. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem normális dolog! Járjál te mezítláb a felsózott úton! Tudod baromira fáj! Azon kívül a kemény, fagyban hóban dolgozó szánhúzó kutyákra is szoktak adni szóval olyan ciki nem lehet. Szerintem sokkal nagyobb kínzás ha valaki nem kutyaként kezeli a kutyáját, hanem ágyban altatja meg ilyesmik.

A pici kutyákat én sem szeretem, de ha már vannak akkor had ne fagyjanak meg.

2009. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem haragszom, hogy ilyen kedvesen tituláltál a kutya cipoje miatt.Probáld már meg, szorj le a foldre kb 1 kg nyi konyhasot (NaCl), nedvesítsd be és sétálj rajta egy kis ideig, aztán nézd meg mit csinált a boroddel.

A természetben a kutyának nem kell semilyen ruha vagy cipo, de ott nem is jár az állat koncentrált sooldatban, amely felsebzi a talpát. Nem vagyok kezdo, a kutyának ezelott bekrémeztuk a talpát, hogy ne kárositsa a talpán a bort, de elofordúlt, hogy az olyan okoskodo valaki mint te is vagy( sajnos ezt a megnyilvánulásaid alapján gondolom) eldobott egy uveget amelyel a kutya megvágta a lábát, ekkor már nem segített a talpkrémezés!!!!!!

Ha itélkezel, akkor elobb gondolkodj el azon , hogy mit miért csinál valaki)

2009. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!