Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a kedvenc kutyafajtád,...

Melyik a kedvenc kutyafajtád, és miért?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 14:19
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
87%

törpe spicc olyan szeretni való. imádom :)

és a keverék kutyusokat is nagyon szeretem

2010. jan. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
81%
Cseh-szlovák ebfarkas. Azért, amilyen.
2010. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
75%

Természetesen a labrador retriver a kedvencem,

de kedvelem a golden retrivereket is, és a magyar fajták közül az erdélyi kopót, a kuvaszt és a magyar vizslát.


A retriverek nagyon okosak, szeretem, ha egy kutya engedelmes, és tudja, hol húzódnak a határok. Szeretem, hogy a labrador játékos, remek házörző (pusztán a méretével ijeszti el a bejönni akarókat, még senkinek sem volt kedve szembesülni vele, hogy nem harap :)), szófogadó és értelmes, nem utolsósorban pedig nagyon ragaszkodó, csendes és gyönyörű.

A magyar fajtákat csak távolról szeretem, de tudom, hogy a kuvasz szívesen a fenékbe harap, hogy a vizsla nagyon barátságos, a kopó pedig végtelenül sokattűrő és hűséges, így bennük a hősi magyar múlt bizonyságát látom. :)

2010. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Bérházban lakunk. Mindig arról álmodtam, hogy ha majd nyugdíjas leszek lesz egy kis yorkim.

Még nem vagyok nyugdíjas, de belecsöppent az életembe egy francia bulldog és semmi pénzért nem válnék meg tőle.Imádom a kedvességét a játékosságát a rosszaságát, pedig pici korában a tapétát lebontotta az előszobáról.

Tehát úgy szeretem ahogy van.

2010. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
75%
Labrador. Megbízható, engedelmes és könnyen tanítható. A Labrador barátságos, nagyon jó gyerekek mellé és jó házörző. Szeretik, ha az emberek foglalkoznak velük.
2010. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
75%

Nekem KÍNAI MEZTELENKUTYUS ezen változata: [link]


Szerintem olyan mint egy póni és egy őzike keveréke, és jó a természetük!

2010. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
49%
A yorki, nem azért mert divat, hanem mert a legjobb szőrtipus lakásba(keveset hullik, az is könnyen összetakarítható), szép és aranyos nyírva, vidám, belevaló kiskutya és egészséges(nincs nyomott orra amitől ne kapna levegőt, se dülledt szeme vagy tacskólába, ételallergiája...) Ezt egy jó tenyészetből származó kutyára értem, nem a sok szaporított nyomira.
2010. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
87%
Golden Retriever,Német juhász,Staffordshire terrier.:) Ezek a kedvenceim.Ilyen kutyusaim vannak meg még egy máltai is.:)
2010. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
83%
Ja és az adottságaik miatt szeretem öket.^^
2010. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
A dobermann, mert az mutat jól a cigányon feketében.
2010. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!