Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a kedvenc kutyafajtád,...

Melyik a kedvenc kutyafajtád, és miért?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 14:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
0%

Semelyik.És nem is fogom őket kedvelni.

Fújj utálom,ki nem állhatom a rohadt dögöket.

2009. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
100%
nekem a sima szőrű fox terrier. és valószínűleg azért mert nekem ilyen kutyám van :)
2009. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%

Dobermann és border collie.


Azért ők, mert nagyon okosak, de nem tipikus "szolgalelkű" kutyák... Elevenek, tele vannak saját ötletekkel, kreatívak, tanulékonyak, és gyönyörűek.


Dobijaim régen voltak, tizenéves koromban. Ma egy border collie keverékem van, mivel ő jobban tolerálja a kisfiamat, mint ahogy egy dobi tenné...

2009. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk két retrieverunk van , egy 8 éves golden retriever és egy 10 honapos toller retriever(ha nem ismered kattints rá olyan cikre ahol a retrieverekrol írnak, ok a fajta legkisebb egyedei,vagy nézd meg a google ban)Jomagam is elleneztem a kutya tartást a lakásban amíg a lányom kicsi volt, de most már nem adnám oket a világ minden kicseért sem. ok ugyan olyan csládtagok mint az emberek.

A kutyában ha jol neveled olyan társra találsz aki sohasem fog becsapni.

2009. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Husky mert gyönyörű,szép,erős,bátor és persze hűséges.A második kedvenc kutyafajtám a németjuhász,azért mert olyanom van :D
2009. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
nekem a golden retriver a kedvencem.igaz még soha nem volt olyan kutyusom,meg most nincs is semmilyen(anyósom miatt nem lehet)de majd lesz!azért a kedvencem,mert nagyon szép okos aranyos és család centrikus!!!!nem túl nagy de nem is kicsi jókat lehet vele játszani a szabadban!!
2009. nov. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Nekem is Golden Retrieverem van,és imádom:D

Meg egy keverék kutyusom,őt is nagyon szeretem:)

2009. nov. 29. 15:10
 8/34 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is a border collie a kedvencem. :) Az enyém mondjuk igazi szolgalélek, mindig azt lesi, hogy a kedvemben járjon. :) Imádom a temperamentumát, a kedvességét, a megfelelni akarását, a pörgősségét, a munkaszeretetét, az együttműködését, egyszerűen minden jellemvonását! És külsőre is nagyon tetszik. Én ebben a kutyában találtam meg azt a társat, aki tökéletesen illik a személyiségemhez. Nem bántam meg, sőt, ha egyszer eljön majd az a szomorú pillanat, hogy megöregszik és elveszítem, a következő kutyám is ilyen fajtájú lesz!
2009. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
85%

nekem a westie és a amsaff :D

wesite-m van és hazafele lakik egy amsaff. gyönyürűek *-*

2009. nov. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a belga juhász, okos, nagyon jó munkakutya, kutyássportokban is nagyon jó... És persze gyönyörű. :)
2009. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!