Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg fogják venni a kiskutyákat?

Meg fogják venni a kiskutyákat?

Figyelt kérdés
7 hetes beaglek. Eddig csak 1-nek van gazdija. Még van 4. Nincs törzskönyvük. Karácsonyig megveszik még őket?
2009. nov. 29. 14:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen köszönöm. Be kell valljam én is sokat tanultam tenyésztőként a kutyásoktól. :)

Nálunk még nem minden egyesületnél kötelező kiállításokra járni, de betegségekre szűretni nálunk is "illik".

Remélem, nem baj, hogy időnként kutyás témához is hozzászólok, néha nem bírom megállni... Örülök neki, ha kijavítotok, ha valamit rosszul tudok, nekem hasznos nagyon. Egyébként amióta ide járok, azóta olvastam el a MEOE tenyésztői szabályzatát. Minden állattartónak szívből ajánlom, még annak is, aki nem tenyészt. Ezt így kellene mindenkinek csinálni, mindegy, hogy pedigrés, vagy keverék állatai vannak. Sem tenyészteni, sem állatot tartani nem muszáj senkinek, de ha már tart, akkor tartsa tisztességgel...

Üdvözlettel,

a cicás :)

2009. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Már csak 2 kiskutya van. 1 fiú és 1 lány. Tegnap 2-t elvittek. Remélem jó helyre.
2009. dec. 2. 13:30
 23/24 anonim ***** válasza:
Ne szaporíts! A kiskutyáidnak 90%-a menhelyen fog kikötni,menhelyen meg van elég kutya! A maradék 5% nemis fogja megélni kb. az 1 éves kort,mert kikötik sorsára hagyva,a nagyon csekély másik 5% talán szerető családba kerül.
2010. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

A kicsiket sikerült eladni, és mind szerető családba került.

Tudom, mert tarom velük a kapcsolatot.

És több kicsi nem lesz, mert ivartalanítva lettek.

2010. máj. 13. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!