Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai staffordshire terrier...

Amerikai staffordshire terrier első kutyának?

Figyelt kérdés

Nemsokára kertes házba költözünk, és kaphatok egy kutyát.:)

Egyik ismerősömnek van egy szuka amstaffja, akivel nagyon sok időt töltöttem, és nagyon tetszik ez a fajta, a külleme és a jelleme is.:)

Szeretnék ilyen kutyust, de félek, hogy esetleg nem tudom kézben tartani, és elkanászodik.:/

Két öcsém van még, egy 9 és egy 12 éves, ezért fontos, hogy a kutya szeresse a gyerekeket, és állítólag a staffi imádja őket.:)

Ti mit gondoltok?:)

16l



2014. jan. 3. 22:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen, hiperaktív de sok kutyus az:) A lényeg hogy figyelje ha jön valaki. De szerencsére a külseje már önmagában elrettentő lehet egy idegennek:) viszont mindenhol dicsérik, milyen gyermekszerető, türelmes, érzékeny...:)
2014. jan. 3. 22:57
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem te sem tudod milyen kutyust is szeretnél...legyen jó házőrző,szeresse a gyereket stb...Nos a labrador ugyan szereti a gyerekeket,de a házőrzés nem az erőssége.Nem tudom miért hátrálsz meg a staffitól?Igen....nekemis van ,kis korába vásároltam,ha jó helyről vásárolod igenis nagyon értelmes,kiegyensulyozott kutyus.Szépen jelzi az idegent a gyerekekkel jól kijön.Első kutyaként,olvass utánna és ne félj belevágni.Én sem bántam meg..
2014. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
előző: "Nem tudom miért hátrálsz meg a staffitól?" egy 16 éves kislányról van szó, aki maga sem biztos abban, hogy tudná kezelni. Szerintem családi kutyára lenne most szükségük, nem egy kemény küzdelemre. Labrador, goldi, berni pásztor, újfundlandi..ezek közül választanék, velük nem lesz olyan nehéz. Ha kell, biztos tudnak ugatni, másra meg reméljük, nincs szükség :)
2014. jan. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A boxer nagyon megtetszett:)
2014. jan. 3. 23:44
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj el egy menhelyre. Ha ilyen könnyen megtetszik valaki, garantálom, hogy ott is meg fog. :)
2014. jan. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!