Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék "viszonylag olcsón"...

Hol tudnék "viszonylag olcsón" angol bulldogot venni?

Figyelt kérdés
légyszi ha tudtok segíteni, tegyétek meg. már keresgéltem az interneten, de nem az én pénztárcám barátja az ára..... nagyon szeretnéém. ha van vmi ismerősötök, légyszi szóljatok, egy kedves embernek lenne ajándékba. :)
2009. nov. 28. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nézz körbe a menhelyeken, lehet találni fogsz.
2009. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Elöző vagyok!


Nézd meg az utolsó hozzászolásom óta milyen gyorsan találtam neked egy angolbulldog keveréket.


[link]


Szerintem ajándéknak nagyon jó, kedves kutyus.

2009. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de az ajándékozottnak igényei vannak (bocsi ezeket nem írtam) szóval fajtiszta és kan...
2009. nov. 28. 18:27
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor tessék mélyebben a pénztárcába nyúlni. Ne hogymán azt higgyje, hogy a porsche-t is ingyen adják.
2009. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
egy 17 éves koleszosnak ez nem könnyű :D
2009. nov. 28. 18:35
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Fajtiszta az :D

Csak nem fajTAtiszta. Nem mindegy.

2009. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok!


Nézd kedves kérdező, én nem vitatom mennyire könnyű vagy nehéz egy 17 évesnek. Csak az a borzaztó -és ettől is akadok ki -, hogy semmi pénz nélkül akartok egy fajtatiszta kutyát ( nem is akármilyent) venni. Ha igazán felelősek vagytok, nem a szaporítók pénztárcáját hizlaljátok.

2009. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Pénz nélkül nincs kutya. Találj jobb ajándékot..
2009. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát nem mondanám h csakúgy ingyen...pár bnőmmel állnánk össze és úgy döntöttünk h max 25ezret tudunk rászánni....légyszives segítsetek rajtam/tunk. sok sok hirdetést láttam melyek az amerikaira, franciára vagy az argentínre vonatkoznak, de angolt nem találtam...csak egy 10e ft-os min.áron a vaterán. annak az aukciója viszont sztem későn jár le... íme: [link]
2009. nov. 28. 19:21
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Felelőtlen vagy. Korodból következik, sajnos. Ezen változtatnod kell.


Egy kutya nem tulajdon, nem ajándék, hanem élőlény, és felelősség. Felháborít, ahogyan gondolkodsz - valószínűleg teljes tudatlanságból.


Szóval fontos, hogy kan legyen (nem kell pénzt költeni az ivartalaníttatására, ugye), meg még törzskönyve is legyen, meg még olcsó is legyen... Ilyen kutyát 25 ezer alatt tenyésztőnél nem találsz, csak szaporítónál. Tudod egyáltalán, mi a különbség a kettő között? A szaporító nem mérlegel, nem válogat, hanem összeereszt két kutyát, és eladja a keletkező almot, akármilyen is, aztán ennyi. Az eredmény meg lehet, hogy hibás kutya: beteges, gyenge idegrendszerű, fejlődési rendellenessége lehet, talán be sincs oltva, és parvós.


Agyam eldobom, hogy ilyet akarsz ajándékba adni. Hogy aztán veszítse el a megszeretett kölyökkutyát fiatalon? Vagy költsön rá egy vagyont, mert rejtett hibája van, ami miatt pl műteni kell? Vagy legyen labilis idegrendszerű, megbízhatatlan?


Ha az ajándékozottnak igényei vannak, és nem elég jó neki egy menhelyi kutya, akkor nyúljon a pénztárcájába, és vegyen tenyésztőtől garantáltan egészséges kutyát, ti meg gondoljatok ki olyan ajándékot, amit megengedhettek magatoknak. Hangsúlyozom: a kutya nem játék!

2009. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!