Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért Csinálja? Elaltattassam?...

Miért Csinálja? Elaltattassam? De sajnálom.

Figyelt kérdés
Van egy 12 éves Staffordshire Terrier kutyám,hát megöregedett,és azt csinálja,hogy lehetetlen helyekre bebújik,úgy kell kiszabadítani,és nem tudom miért csinálja ezt.Nagyon fél is már mindentől,nagyon sánta is,de enni még nagyon jól eszik.Mit csináljak vele?Nem szeretném elaltatni,de nagyon nem jók a kilátások,és bár csak tudnám,hogy miért búlyik el ennyire.Köszöm a segítséget mindenkinek.
2009. nov. 27. 22:18
1 2
 11/20 anonim válasza:
51%
Sajnos mindenkinek igaza van aki azt mondja hogy azert bujik el mindenhova mert erzi a veget a kutyusoknak van egy ilyen osztone.Ilyen korban ha erzik hogy el fognak pusztulni akkor elmennek a haztol ha birnak.
2009. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Bullterrieresnek:ha egy bull a gazdi ellen fordul,nagy a baj.

Alapos orvosi kivizsgálás kéne,nincs-e szervi oka a viselkedésének.

Ha nincs,meg kéne próbálni egy rehabbal foglalkozó kutyasulit,pl.a Cerberost,Ők több hasonló esetben segítettek már.

Nem kéne megvárni,míg tragédia történik,de nem az altatás a megoldás.

2009. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%

22.26.-os vagyok.Az orvos ránk bizta a döntést...(Tudvalevő hogy az ilyen fajta kutyáknál ez sajnos nem ritka!:( )


Menhelyre meg DEHOGY visszük!!!!Nemérted??IMÁDJUK!!!!!Inkább akkor haljon meg itthon "magától" majd ha eljön az ideje!

A lehető legtöbb óvintézkedést megtettük annak érdekében,hogy nehogy kárt tegyen valakibe,vagy valamibe!!

2009. nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
14.01.-es köszi a tippet!Végre valaki ir valami hasznosat is!:) Sztem ,vagyis úgytudom szervi baja nincs a kutyának,viszont ez amit mondasz..hát.felkeltette az érdeklődésemet..KÖSZI AZ INFÓT!
2009. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de az orvos hülyeséget mondott azzal,hogy ennél a fajtánál ez nem ritka.

20 éve van bullterrierem,és ismerek is sokat,de elenyésző esetben találkoztam ilyen poblémával.A túlzottan elkényeztetett,vagy épp olyan kutyáknál van,akikkel keveset foglalkoznak.

Nagyon könnyen lehet egyszerű dominanciaprobléma,a kutya nem tekinti a gazdikat erős falkavezérnek.

Meg kéne próbálni visszaállítani a normális rangsort.

Ehhez ajánlottam a Cerbi Sulit,ingyenesek az ilyen foglalkozások.

A "vigyázunk a kutyára"hosszú távon nem megoldás.

2009. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon elkényesztettük, probáltuk el vinni kutya iskolába de azt mondták hogy túl öreg 4-5 éves amúgy ezt úgy találtuk az erdőben tele volt sebbekkel úgy hogy biztos verteaz előző gazdája.
2009. dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy légyszives ird meg nekem,hogy a tiéd lány bull terrier e,és hogy hol lax??Előre is köszi
2009. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ivartalanított szukám van és a VIII.kerületben lakunk.
2009. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Értem.És köszi!:)
2009. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
75%
Hát nemtom, a kutyánk 15 éves lesz idén májusban, nem hiszem, hogy a halálát érezné, évek óta bújkál. Röjön a remegés, és mászik be bárhová. Ha helyet csinálok neki, védett odut, ahová be akart mászni, akkor ott sem marad nyugton, kaparászik, addig melózik rajta mig valamit tönkre nem sikerül tenni. Se nyugtatással, se szidással nem emygek semmire. Mostanában azonban kezd a dolog veszélyesebbé válni, mert oda is pisil. Nem tudom mit kéne tennem. :(
2010. jan. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!