Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki kapta meg 6-7 hetesen a...

Ki kapta meg 6-7 hetesen a kutyáját? ˇ

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalat velük kapcsolatba?
2009. nov. 21. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az aki túl korán hozza el.

Tenyésztő nem is adja oda neked 8 hetes kora előtt.

Ez a 2 hét nagyon fontos a kutya szocializálódása szempontjából. Akkor tanulja meg a kutyák közötti kommunikációt, azt, hogy ő kölyök és vannak nagyobb kutyák, valamint az alomtársaival való viszonyt.

Ha ez kimarad, akkor küzdhetsz a kutyáddal, hogy normálisan közeledjen más kutyákhoz, hogy értsen a figyelmeztetésükből, hogy be tudja sorolni magát a rajgsorba. 8 hetesen aztán jöhet az emberek közti szocializáció.

Ne hozd el ilyen fiatalon a kutyát.

2009. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kössz a választ,sokat segített!
2009. nov. 21. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
az én pincsim 5 hetes volt, mikor elhoztuk. nem tenyésztőtől, hanem ismerősnél születtek. ők csak 3an voltak tesók, így gyorsan fejlődtek, 5 hetesen is akkora volt, mint egy 7hetes. az anyja meg már rég nem szoptatta őket. és nem is tudtam később elhozni, mert messze lakunk és csak 2havonta járunk arra. nekem semmi gondom sem volt vele, teljesen rendben nevelhető volt, a kutyákkal sem volt soha problémája. már másél éves és tüneményes kutyus. talán mivel kicsi korától kezdve sokat foglalkozunk vele nagyon emberszerető, nagyon ragaszkodik hozzánk, de egyedül is jól elvan.
2009. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kössz a választ! én szerintem csak 8 hetesen hozom el amm nekem is ismerőstől lesz.
2009. nov. 21. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp csak 8 hetesen hozd el, valóban nagyon sokat számít az a 2 hét!
2009. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp 8 hetesen fogom csak elhozni, előbb semmikép sem! Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 21. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 5 hetesen kaptam meg. Nagyon sok macera volt vele. Állandóan melegen kellett tartani, mert még nem alakult ki a hőháztartása, állandóan mellette lenni, figyelni, mikor eszik-iszik, stb... A szocializálás meg szerintem baromság, mert amikor 10 hetes lett, idehoztunk egy másik kutyát (ugyanolyan időset) és nagyon jól eljátszottak egymással. Nem vad, nem hülye, nagyon okos, és tud viselkedni.
2009. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!