Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 órája elfolyt a kutyám...

3 órája elfolyt a kutyám magzatvize és még nem született egy kölyök sem ez még nem sok idő?

Figyelt kérdés
?
2009. nov. 19. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
És elletni a kutyád jó buli? Mert ha tenyésztő lennél akkor nem itt kérdeznéd hanem szabadásgot vennél ki hozzá és álmodból felkeltve is tudnád az orvosod számát! És az sem mentésg hogy nem érhető el... Szóval: orvos!!! Mi nem vagyunk azok! Az én kiskutyám a tenyésztő elmesélése szerint így született: az anyja úgy viselkedett mintha nem is lenne terhes, egyik nap még elmentek sétálni 6-kor, mire hazajöttek már fájásai voltak, a szülést kb csak annyi jelezte hogy a kutya néha összehúzódott, ezután nem volt semmi magzatvízfolyás, csak jöttek a kiskutyák, 10-re meglett mind az 5 kutya. Na ehhez képest a tiéd sok.
2009. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
húh de sokat segített az első válaszoló, nem értem miért idegesítik fel magukat így az emberek..a lényeg, h tényleg orvos..nem hiszem hogy éppek maradnak a kutyusok.
2009. nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges most a kérdezőt leoltani, mert ez nem oldja meg a jelenlegi problémát!!!


Kérdező, orvost mihamarabb hívjál a kutyushoz mert ha belehalnak a kölykök, az anya is megfog halni!!! :(

2009. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

ORVOST TÉNYLEG!

az én kutyám így pusztult el:(

2009. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Na azért álljon meg a menet már hívtam az orvost előre megvolt beszélve vele folyamatosan hordtuk volt ultrahangon is két hét szabadságot vettem ki egyébként a kutya 4-szer volt fajtagyőztes és 3-szor osztálygyőztes kennelnév ki van váltva több kölyke is elért már külföldön is igen szép eredményeket egyébként előre le van foglalva mindegyik kölyök
2009. nov. 19. 18:15
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Ha tenyésztő lennél, akkor tudnád, hogy

- a kutya hőmérsékletét kell mérni az ellés idejének megállapításához (előtte jelentősen esik a hőmérséklet)

- a magzatvíz elfolyása után jönnie kell az első kicsinek, ha fél órán belül nincs meg (általában 5-10 perc), akkor azonnal orvos!

- a kicsik között sem telhet el 1 óránál több idő

2009. nov. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

Ha tolófájások nélkül folyt el a magzatvíz (tehát az állat nem fekszik, liheg, nyög) akkor szintén azonnal orvos!

a 3 órát én rettentő sok időnek tartom.

2009. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Akkor miért ezen a kultúrhelyen akarsz okosodni? xD
2009. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Igen, ilyenkor nem az orvost kéne hívni? (Aki bekapcsolt telefonnal készenállva várja, ha valami gond van. Legalábbis az én állatorvosom ilyenkor még rám is telefonál, hogy van-e már valami)
2009. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

vagy esetleg nem a gép előtt kéne ülni amikor ellik egy kutya..kicsit érdekes...

milyen fajta?

2009. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!