Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Hogy mondjam el neki?

Mit tegyek? Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
A szomszédomnap van 2 tündéri rövidszőrű tacsija.Ezzel nincs is gond de azzal viszont van hogy kint a kertben tartja őket.Szegény kutyák majd megfagynak remegnek,és még kutyaházuk sincs amikor a szomszéd elmegy pár napja megkér hogy etessem meg őket (nekem egy yorkim és egy westim van)ilyenkor beviszem őket a házba az én kutyiaimhoz ott jól átmelegednek játszadoznak!Már említettem neki hogy a tacsi nem való a hideg udvarra de rám se hederít.Ha arról lenne szó szivesen be is fogadnám őket hiszen gyönyörűek.Mit tegyek
2009. nov. 19. 08:40
 1/4 A kérdező kommentje:
*szomszédomnak ..bocsi a helyesírási bibikért baromi ideges vagyok
2009. nov. 19. 08:41
 2/4 anonim ***** válasza:
szólni kell a hatósági állatorvosnak.
2009. nov. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A helyedben vennék egy jól szigetelt (legalább 6-8 cm szigeteléssel) kis kutyaházat és átvinném. Nem hiszem, hogy haragudna érte a szomszéd. (főleg, ha téged szokott megkérni, hogy etesd.)
2009. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen-igen, közeleg a Karácsony.

Kedves ajándék a kutyaház, s nagy örömödet fogod lelni az önzetlenségedben, hogy a szomszédnak jót tettél.

Hivd öt át karácsony másnapján, kináld meg beiglivel majd add át az ajándékodat:)



Amúgy pedig miért kellene más kutyáját befogadni? Ö a gazdájuk és a kutyák nem fogják elfelejteni soha.


Gondolj csak bele; a te kutyáid hogy viselnék, ha szomszédod azzal állna elö, hogy befogadná öket mert sajnálja, hogy szegény kutyák ott vannak bent a fütött, levegötlen, egészségtelen lakásban, az övéi pedig szabadon szaladgálhatnak, játszhatnak a finom friss szabad levegön!?

Azok a kutyák megszokták már a hideget s ez természetes, bár egy jó kutyaház elkelne...


Azén kutyám rövidszörü és igy neveltük, hogy benti kutya legyen.

De megszokta volna kint is, söt nagyon jól érzi magát télen a hóban és nem zavarja, hogy reszket. Ha fázik akkor inkább futkározik, játszik.

Volt régebben jó meleg kutyaháza amibe néha bemászott pihizni a nagy futások után, de nem használta túl sokat.

Mostanában máshol lakom, itt a telek hidegek, mégis sokat sétálunk ilyenkor is. Van, hogy hóban- fagyban barangolunk, sétálunk, ugrálunk, futkározunk, játszunk, szánkózunk 5-6 órákat, vagy többet is. Ez a legnagyobb mulatság számára!

2009. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!