Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék vagy fajtatiszta...

Keverék vagy fajtatiszta kutyád van? A saját kutyádat tartod a legszebbnek/legügyesebbnek/legokosabbnak?

Figyelt kérdés
Mit szeretsz benne a legjobban? :)
2013. nov. 16. 21:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Keverékem is és fajtatiszta kutyám is van. Nem, nem vagyok elfogult. Az egész lényüket szeretem, úgy ahogy vannak, nem lehet részeikre bontani őket.
2013. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Fajtatiszta. Nekem ő a mindenem és nem cserélném el semmilyen Rex felügyelőre, de tudom, hogy vannak nála szebb, ügyesebb és okosabb kutyák. Azért szerintem az átlag hobbikutya átlaga felett van, kb 150 szót ismer és szinte a gondolataimat is kitalálja. Kiállításon is elég jól szerepel.
2013. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
keverék, és számomra ő legszebb :)
2013. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
fajtiszta, tudom hogy nem tökéletes és nem is ő a legokosabb de meg vagyok vele elégedve és imádom! <3 :)
2013. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Bolognese.Mint minden gazdinak,nekem is a sajátom a legszebb/legokosabb/legügyesebb.(szerintem ez is a normális.:)

Nagyon nagy előny,hogy nem hullik a szőre,ezáltal nem is váltja ki az allergiám,rettentően ragaszkodó,a legjobb barátom.A legtöbb ölebbel ellentétben jól nevelt,nem vicsorog,sosem kezdeményez balhét stb..járunk agilityzni és évente 2x-3x kiállításra is,de nincsenek komoly terveim vele.:) A következő kutyám is boli lesz.:)))

2013. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Fajtatiszta kutyám van, és egyértelműen őt tartom mindennek, amit felsoroltál. Volt keverék kutyám is, vele nőttem fel, 15 évig élt. Nem lehet őket összehasonlítani, mindkettőt imádom/imádtam.
2013. nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Quadral ***** válasza:
100%
Nekem egy fajtajellegű keverékem van :)
2013. nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
keverékem is van és fajtatisztám is,mindkettő egyéniség,ha lenne 2 gyerekem közülük sem tudnék választani...a kutyák között sem tudok.Mindkettőt ugyanúgy szeretem :)
2013. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két keverékem van. Az egyik egy juhászkutya-labrador keverék, vele vannak gondok, vele nem vagyok olyan közeli kapcsolatban, mert évekig nagymamáéknál lakott láncon, utána hoztam el magamhoz, itt javult már, de még nem az igazi. őt is nagyon szeretem, mert jó éber kutya, és ha olyanja van akkor bújik, de ha bevágja a durcát akkor aztán vagy két napig rám sem néz. El lett rontva.

A másik kutyám egy pitbull-amstaff keverék, na ő egy álom. Családi kutya, nagyon jól nevelt, a kutyákat nem bántja, és vele nagyon jól megvagyok, ő már másabb mint a labi mixem

2013. nov. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Két fajtatiszta huskym van.

Hát ennyire elfogult nem vagyok velük.:) Imádom őket úgy ahogy vannak, semmiért, meg senkiért nem cserélném el őket. De azt azért belátom, hogy nekik is vannak hibáik. Vannak akik szebbek náluk, van akiknek ügyesebb, okosabb a kutyája. Szerintem nem gáz elismerni, ha másé jobb valamiben, attól az enyém nem lesz a szememben semmivel sem rosszabb. Ha valaki megérdemli, hogy elismerjem, akkor miért ne?:)

2013. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!