Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok kölyök törpetacskót...

Tiffy kérdése:

Tudnátok kölyök törpetacskót linkelni nekem?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis tacsit de nagyon nem találtom gondoltam ti tudtok nekem segíteni :D

2013. nov. 14. 18:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Gondolom te is,meg a sok ismerősöd is akik olcsó kutyát vesznek,elvittétek az összes kutyát egy 20-25 ezer ft-os komplett vizsgálatra,hogy valóban megállapítsák,hogy egészségesek,semmilyen genetikai betegségük nincs,attól hogy jelenleg még nem látszik.

A sima orvosi 3500 ft-os manuális vizsgálatok erre alkalmatlanok...


És nincs fajtatiszta kutyád törzskönyv híján,rendőrségi előképzett kutyákat meg inkább a több száz eze felé kacsingat,úgyhogy nevetséges pusztán a tény,hogy valaki bedől annak,hogy 15 ezerért kap egy ilyen kutyát.


Gondolkodj már ember,15 ezerből nem jön ki egy kutya első 2 oltása,a chip meg a féregtelenítés meg még egyen is valamit,ami nem moslék.

Te tényleg ilyen korlátolt vagy?

2013. nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!