Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök boxeremnek jó ez a táp?

Kölyök boxeremnek jó ez a táp?

Figyelt kérdés

Rengeteg véleményt végig olvastam ami a prémium tápokat illeti és teljesen össze zavarodtam, volt, hogy mindenki a royal canint szidta, aztán az eukanubára is sokan mondták hogy hasmenésesek voltak tőle a kutyák, pedig azt hittem ezek jó tápok... Nem tudom a legeslegdrágábbat megvenni, de végül az acana puppy large breed mellett döntöttem a magas hústartalma miatt, ez volt a legszimpibb... Most meg erről olvastam egy csomó negatív véleményt, hogy túl sok benne a fehérje... :(

Hát mindenesetre itt vagyok 13 kiló acana táppal szóval jó lesz neki? Jó táp?


2013. nov. 11. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát a kutyád majd eldönti. Vagyis meglátod, hogy ha nincs hasmenése egyéb problémája és szépen fejlődik, akkor jó neki a táp.

A táp minősége lehet xar és kiváló. Az acana - szerintem - kiváló de ez nem jelenti azt, hogy csakis ez és semmi más jó a kutyának.

Egyéni érzékenység akadhat és van olyan kutya amelyiknél előfordul, de ettől még nem xar a táp, csak a kutyámnak másra van szüksége.

2013. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hát remélem jó lesz, elég gáz lenne ha pocsékba menne...
2013. nov. 11. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az össszes szuperprémium táppal csak negatív tapasztalatom van... az acanaval is.


Brit Care-re esküszöm.. nem olyan nagy a marketingje de szerintem még mindig a legjobb az árkategoriájában.. sőt talán a fölötte lévő kategóriában is a legjobb :D


Persze a topp tápokat nem éri utol, de acana szinten van.

2013. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban ha beáll a kiskutya széklete és nem túl nagy adagokat kakil akkor jó lesz neki, minőségre az Orijen után az egyik legjobb, ne olvass túl sokat inkább tapasztalatot gyűjts! Egyébként ha megint nem lesz teljesen jó máskor egy kisebb 2-4 kilós kiszerelést válassz mert az elég a tapasztalathoz de nem marad a nyakadon túl sok táp.:)
2013. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem túlságosan rágörcsölsz.


A royal és a eukanuba,sokaknak azért "bűzlik" mert az ára baromi magas a beltartalomhoz képest.Ha nem ennyiért vesztegetnék,akkor rendben lenne középkategóriás tápként,középkategóriás áron.De így nem oké.


Az Acana nekünk pont annyira vált be,mint a sima Brit Prémium,árban meg azért bőven a Brit a kedvezőbb,így maradtunk a Britnél.Viszont a Brit Care valóban egy nagyon jó táp,és alig hallottam negatív visszhangot róla.


De való igaz,kutyája válogatja.Nincs szent írás,hogy valamelyik táp az összes kutyának megfelelő.Nincs ilyen.

Egyik kutyának ez,a másik az stb.


Ha nem megy a hasa,nem sziklaszilárd a kaki,nem büdös,nem túl sok,a szőre nem hullik stb. akkor a táp mondhatni megfelelő neki.

2013. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!