Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok kölyök törpetacskót...

Tiffy kérdése:

Tudnátok kölyök törpetacskót linkelni nekem?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis tacsit de nagyon nem találtom gondoltam ti tudtok nekem segíteni :D

2013. nov. 14. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

[link] itt egy

[link] ez egy másik

szerintem cukik én is ijent akarok

2013. nov. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

elözö vagyok

Törpe tacskó


A szuka súlya: 4–5 kg, a kané: 4,5–6 kg A törpe tacskó mérete a mellkaskörméret szerint lett meghatározve, amit a mar legmagasabb pontján áthúzva a mellkas legmélyebb pontján áthúzva a könyök mögött mérik. A törpe méret maximum 35 cm lehet, de a standard 2 cm tűrést engedélyez.

2013. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ohh...koszonom sz3pen nagyon aranyosak. És ez a te hirdetesed??
2013. nov. 14. 20:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Apródon nem kapsz törpetacskót.Csak fajtajellegű nagy eséllyel beteges törzskönyv nélküli kutyát.


Tenyésztőnél kapsz törpetacskót,törzskönyvvel,garanciával,hogy egészséges és nem 20 ezerért,hanem 100 ezerért.

Kb. ennyi az ára egy fajtatiszta egészséges törpetacskónak.


Kenneleket meg úgy találsz,hogy beírod a google-ba,hogy "törpe tacskó kennelek" és kidobja a magyar hivatalos IGAZI törpetacskó tenyésztőket,akik az előírásoknak megfelelően tartják a kutyáikat,és rendelkeznek a tenyésztéshez szükséges feltételekkel,legfőképpen TANULTÁK a tenyésztést,EGYETEMEN,nem csak hobbiból rakosgatnak össze otthon kutyákat,majd lesz valami alapon.

2013. nov. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha fajtatisztát akarsz akkor fajtamentők vagy tenyésztők. Szokjatok már le az apródos meg vaterás és anyámkínjás hirdetésekről...!
2013. nov. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha ti mondjátok..
2013. nov. 15. 16:53
 7/11 anonim ***** válasza:
tacsi a legjobb!!!
2013. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

Már nem azért de mondja már meg vki mi a bánatnak adna ki vki 100 000 Ft-ot kutyáért??????

Én 30 ért vettem biztos tenyésztőtől fajtiszta kutyát. Már elmúlt 2 éves semmi baja csak a kötelező oltások miatt találkozunk az állatorvossal.

Rokonom 150 000 ért vett kutyát törzskönyvvel tenyésztőtől, és már egy csomó pénzt kiadott gyógyszerekre mert hol ez a baja hol az.

Ha vki nem akarja kiállításokra vinni a kutyáját mégis minek a törzskönyv?????? Mai világba nem mindenki teheti meg h 100 000 reket költ kutyára. Annyiért már kis borjút lehet venni.

Ne vicceljetek már...

2013. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért mert 1 tenyésztő sem tudja 30 ezerért árult kölykökből fedezni a kölykök költségeit a szukáét nem is számítva.

A törzskönyv nem kiállításra kell,hanem az bizonyítja,hogy fajtatiszta kutyád van.

Ha nincs törzskönyve nem is fajtatiszta.Ez ennyire egyszerű.


Csak a szuka fedeztetés előtti és utáni KÖTELEZŐ herpesz oltása 20 ezer ft!!!

Akkor hogy tudná a kölyköket 30 ezerért odaadni,ha még chippeli is,eteti is és még 2 oltással és 4 féreghajtással adja gazdához...


De gondolom te oltás nélkül és chip nélkül hoztad,vmi minőségtelen tápon tartott alomból...mert kb. ennyi jön ki 30 ezerből,meg persze a szuka is csak akkor látott orvost,amikor jön a kötelező veszettségi oltás...


RÖHEJ.Akinek nincs pénze,ne akarjon fajtatiszta kutyát,pontosan úgy,mint ahogy pénz nélkül plazma tv-t se vesz senki,meg autót sem!

Tv-t,telefont,autót lehet cserélgetni 4-5 évente,sokkal drágábban megvéve...egy élőlény,aki 10-15 évig velünk lesz,arra már baromi drága a 100 ezer ugye?


Gondolkodjunk már el...

2013. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%

3 kutyám van.Mindegyik fajtiszta láttam a szülőket is. Akkor se értek egyet ezzel a törzskönyvvel illetve a 100 000 Ft-tal. Szerintem nem ezen múlik a jó kutya.

De nem veszekszek. Semmi értelme. Mindenki maga tudja.

Pl olyan ismerősöm is van aki betanított rendőr németjuhász kutyát vásárolt 15 000 ért.

Azoknak sincs semmi bajuk.

2013. nov. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!