Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyasampont válasszak?

Milyen kutyasampont válasszak?

Figyelt kérdés
rövid szőrű kutyus, nem ilyen bobi, d enem is a 10000-es kategória, úgy a kettő között valami jó? :)
2009. nov. 15. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
13%

10.000 ért nem vennék kutyasampont :O..


Amugy Bobi

2009. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem egy kutyakozmetikus azt mondta, hogy a gyereksamponok jobbak, mint a kutyasamponok, mert több mindenre vannak tesztelve meg kevésbé allergének is.
2009. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
45%
mi gyereksamponnal mostuk meg egyszer
2009. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

A Héryt és Ostert merem ajánlani.Ezek azért már minőségibb termékek,de még se hú de drágák. És ami fontos,h ezek koncentrátumok. Kb 1 dl sampont kell felhígítani 1 liter vízzel,tehát sokáig elég. De bármilyen sampont is választasz,a lényeg,h mindig hígítva használd!

2009. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor mondjuk a jonsos baby sampon jó?
2009. nov. 15. 19:59
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Tökéletes de a baba is megfelelő.
2009. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Leszavaztátok egy kutyakozmetikus válaszát. Sebaj,ti csak fürdessétek a kutyátokat baba samponnal,lehetőleg úgy egyből a hátára nyomva. Azt majd csodálkoztok ha prűd és kezelhetetlen lesz a kutya szőre,netán korpás lesz a bőre.Hajrá! Amelyik kutyakozmetikus meg azt mondja,h jobb a baba sampon mint a kifejezetten kutyákra kifejlesztett sampon,az annyit is tud. Az ilyen típusoknál általában tesco gazdaságos sampon van beletöltve egyéb flakonba,csakhogy nagyobb legyen a haszon. Érdekes módon az én vendégeim már egyszeri NORMÁLIS samponnal való fürdetés után is elcsodálkozik,h jéé mennyivel szebb a kutya szőre.

De sebaj...nekem nem fáj ez miatt a fejem!

2009. nov. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

73% az aztán nagy lepontozás:DD Egy sznobra, a véleményére és a kitörésére senki nem kíváncsi bocsi... A másik a kétséges kutyakozmetikus léted.

Érdekes módon az én kutyám szőre a Baba sampontól lett a legszebb, se korpás nem lett, se kezelhetetlen.

2009. nov. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!