Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek milyen kutyasampon vált be?

Kinek milyen kutyasampon vált be?

Figyelt kérdés

Mi Bobi gyógynövényest és Panzi-t használtunk eddig.

Yorkshire terrierem van.


2009. nov. 15. 18:19
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Ismétlem nem gúnyolódást szeretnék hanem választ. És nem kioktatást. Nem vagyok erre kiváncsi. Köszönöm.
2009. nov. 20. 18:34
 22/33 A kérdező kommentje:
12:44-es menj máshová gúnyolódni.
2009. nov. 20. 18:35
 23/33 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem gúnyolódás, csak megkérdeztem komolyan kíváncsi vagyok rá mi játszódik le egy ilyen ember fejében.
2009. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
ha neked is zsíros a hajad akkor te is megmosod nem és utánna tök jó nem viszket. Kutya hasonló képpen érez ilyenkor...az enyém szeret fürödni imádja a vizet.
2009. nov. 20. 20:54
 25/33 anonim ***** válasza:

Én a beaphar márkájú sampont használom, kifejezetten Yorkiknak való! Egy Yorki is van rajta képen! A Fresnapf-ban vettem!

De nem is ez a lényeg, ettől is szép volt a szőre!

Hanem: volt itthon egy hajbalzsamom, amit nem használtam, mert ajándékba kaptam, és megrögzötten ragaszkodom a sajátomhoz!

Na mindegy.. A Shauma Easy Spray- Balsam , ez egy olyan balzsam, amit nem kell kimosni!

Megfürdettem az ebet, és átfújtam vele! Selymes bársonyos, illatos...hmmmm.....

Könnyen át tudtam kefélni!

Csodálatos lett!

Szerintem, ha két hetente fürdeted, akkor egy évig elég!

Megéri! Próbáld ki!

2009. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod szerintem kifogjuk próbálni nálunk is van Fressnapf szerintem megnézem ott:) Köszi a választ.
2009. nov. 20. 21:30
 27/33 anonim ***** válasza:

21.13-as vagyok megen:

Még annyit, hogy a Yorkim előtt nekem staffordom volt, és én sem tudtam elképzelni, hogy minek kell fürdetni a kutyit két hetente!

De én olyan gazdi vagyok, aki tájékozódik, mielőtt ebet vesz, és én is megvettem a yorkim előtt a Mónika könyvét!

Főleg mert Aranyhaj volt neki is az első kutyája!

A kennel alapító!

Szóval ne foglalkozz azzal, aki nem ért ehhez a fajtához!

És az nem azt jelenti,hogy másik fajtához nem ért, csak nem nyitott! :((

Ez van!

De a spray tényleg k. jó!!!

2009. nov. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
40%

Azon nem gondolkoztál el hogy mióta az emberek ilyen gyakran mosnak hajat fogékonyabbak pl. a gomba okozta hajkorpásodásra, a hajhullásra, töredezik a hajunk a sok basztatástól.... Azért viszket már a zsírtól a hajunk mert eltűnt a fejbőr természetes, védett állapota.

Ezt sztem nem nehéz kilogikázni. És menjen a pic5ába az összes állatkínzó..

2009. nov. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
48%

Szegény előző!

Neked tényleg fejproblémáid vannak, csak belül!

2009. nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
44%
Nem az ilyen kretén, hülye, sőt elmebeteg idiótáknak van fejproblémájuk!!! Akik deivattcikknek tartanak kutyát és úgy is bánnak velük. Most már tényleg felhúztatok. Illatos sampon, kis csini ruha, blablabla. Basszátok meg az egy KUTYA és nem PLÜSSJÁTÉK!!
2009. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!