Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek milyen kutyasampon vált be?

Kinek milyen kutyasampon vált be?

Figyelt kérdés

Mi Bobi gyógynövényest és Panzi-t használtunk eddig.

Yorkshire terrierem van.


2009. nov. 15. 18:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
55%

Bobi jojobás, 2 az 1-ben.

Ebben balzsam is van!

2009. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Két nagy testű keverékemre Biogance-t használunk. Nekem ez nagyon bevált. Fekete kutyáim vannak, direkt a nekik való sampont veszem. Kipróbáltam én is először a Bobit, Panzit stb, de nem volt olyan puha és fényes a szőrük. Én ezen nem akartam spórolni, 2000 Ft körül van ez a sampon, de nagyon sűrű, úgyhogy tényleg sokáig elég.
2009. nov. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
28%

Szia!

Ezekkel az olcsó szarokkal Bobi, Panzi és társai ne fürdesd a kutyát, mert többet árt mint használ. Az enyém a Panzitól lett korpás, szét vakarja magát, már alig van szőre. Nekem is Yorkim van. www.zanni.hu innen válassz normális kutyasampont!

2009. nov. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
50%

10.50-es-nek!

Állatpatikában kell venni, ez a nyitja a dolognak.

Nálunk a kozmetikus nő is Bobi jojobásat használ a hosszú szőrű kutyákra.

Én azt mondom, nagyon jó, csak ezt is hamisítják, mint minden mást, ezért kell megbízható helyről venni.

2009. nov. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Én állatpatikában veszem a sampont pontosan. Az én yorkim szőre is volt már korpás de nem a bobi és a panzi sampontól. Köszönöm a válaszokat:)
2009. nov. 16. 11:31
 6/33 anonim ***** válasza:
30%

A korpa és egyéb bőrbetegségek feltűnése nem sampon kérdése. A mosás gyakorisága számít.

Amúgy a legjobbak a gyerek samponok és tusfürdők.

2009. nov. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
2-3 hetente fürdetem.
2009. nov. 16. 13:46
 8/33 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon sűrűn fürdeted. Egy kutyát bőven elég egy évben 2-3 alkalommal fürdetni. Tudom, ezeket a kicsiket sűrűbben szokták, de akkor is bőven elég lenne 2-3 havonta. Max sima vízzel fürdesd le, keféld át a szőrét minden nap. Nem lesz büdös és koszos akkor sem.
2009. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nee egy évben 2x-3x...az nagyon brutál lenne. Emeletes házban egy ágyban velünk alszik...jó ez a 2-3 hetente szerintem.
2009. nov. 16. 15:12
 10/33 anonim ***** válasza:
27%

Biztosan jó lesz majd az is mikor több tízezret fizettek ki azért hogy vissza nőjön a kutya teljesen kihullott szőre és megszabaduljon a bőrbetegségektől amiket magára szedett. Had áruljam el, a kencék és gyógyszerek szagát még annyira sem fogod élvezni. Most komolyan. Miért nem jártál utána hogy kell tartani egy kutyát mi előtt megvetted??

Az én kutyám is évente 3X van fürdetve, talán 4X és igen ő is lakáskutya. És még szaga sincs mivel volt annyi eszem hogy kitaláltam néhány samponmentes szőrtisztítási módszert. Pl. sima vízzel fürdetés + kicsi parfüm, hasonlók. És tudod miért? Mert nem akarom kinyírni azért.

2009. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!