Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek milyen kutyasampon vált be?

Kinek milyen kutyasampon vált be?

Figyelt kérdés

Mi Bobi gyógynövényest és Panzi-t használtunk eddig.

Yorkshire terrierem van.


2009. nov. 15. 18:19
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
2 hetente írja a fürdetést VARGA MONIKA YORKSHIRE TERRIER című könyve.
2009. nov. 16. 19:38
 12/33 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Nyugi, semmi baj nincs ezzel.

Nekem kínaim van, powder puff, őket is kéthetente kell fürdetni./sőt, van aki hetente füröszti/

Ha megfelelő sampont használsz hígítva, balzsamosat, és rendesen kimosod a kutya szőréből, nem lesz semmi baja.

Kiállítási kutyikat, fóleg szezonban még sűrűbben is fürdetik, szárítják, mégsincs semmi baj a bőrükkel.

Gondolom, ha bajt, Pl: hámlást, korpát, viszketést, szőrhullást észlelnél, úgyis szakemberhez vinnéd, nem?

Olyan hüyeség, mindenki csak cseszteti az mebert, pedíg csak kutyasampon márkát kérdeztél, szó sem volt arról, hogy bármi baja is lenne a kutyádnak.

Micsoda szánalmas dolog, ennyi ráérős ember van, csak azt lesik, kibe mikor, miért köthetnek bele, ahelyett, hogy a kérdésre válaszolnának.

Nyugi, fürdessed csak, ha a kutyának is jó, és ne törődj a sok kötözködővel.

Továbbra is a Bobi jojobásat ajánlom. /hígítva./

Üdv.

2009. nov. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
39%

Tudod vannak olyan emberek is akik nem kötözködni akarnak csak jót a kutyának. Hát ha nektek jó, hogy egy olyan pic5ának a könyve szerint ápoljátok a kutyátokat aki különbséget tesz kutya és yorki között (pedig nincs, sem nevelésben, sem ápolásban) akkor hajrá. Az emberi butaság határtalan..

A kiállítási kutyákat meg kéretik nem ide sorolni, az ő kondicionálásuk nem egyszerű fürdetésből áll hanem több tízezres összegeket költenek a külsőjükre és az EGÉSZSÉGÜKRE.

2009. nov. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
56%
Végülis a Te dolgod, hogy mikor és mivel fürdetsz. Itt úgyis csak azok adnak hasznos válaszokat, akik hetente fürdetik a kutyájukat a minőségtelen szarokkal. Mellesleg tényleg kész anyagi csőd lehet egy akkora kutyára normális minőségű sampont venni.
2009. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
81%

Ehhez csak annyit fűznék, hogyha az okleveles,/nem OKJ/ kitüntetett kozmetikus, aki mellesleg tenyésztő, és a helyi állatpatika tulajdonosa is ezt ajánlotta, akkor nem "olyan" szar, szerintem.

Nem minden olcsó termék szar, ha ellenrízhető helyről veszed.

És nem minden drága termék jó is!

Nekem van nercolajos és proteines Ring termékem, amiktől a kutyám viszket, tüsszög, vakaródzik!

Az nem 2 fillér, ugye?

Egyedül a Bobi jött be neki, és a szőre is gyönyörű tőle.

Mi a fenét kötözködsz ezen, leked rajta, vegyél többezer Ft-ért, ha megteheted, és jó a kutyádnak!

Minket "csórókat" hagyjál lógva, nekünk és FŐLEG A KUTYÁNKNAK jó a Bobi is!

2009. nov. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
25%
Én még mindig fenntartom azon állításomat mi szerint a samponon nem múlik semmi, inkább a fürdetés gyakorisága a lényeges és amit a kérdező művel az nonszensz.
2009. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes válaszokat pár válaszolónak nagyon is:) Aki meg oktatni akar az ne is írjon.

Csak tudom mi a jó a kutyának és mi nem. Amúgy minden fürdetésnél szinte látszik a kutyán mennyire élvezi és azt, hogy megkönnyebűlhet.

2009. nov. 17. 15:18
 18/33 anonim ***** válasza:
31%

Pfff. Ez vicc. Látszik mennyire élvezi... A heroint is élvezné, megkönnyebbülne tőle, akkor az is jó neki?? XD

Egyébként nem, nem tudod mi a jó a kutyádnak..

2009. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
record sampon natur-zöld teás(fressnapf) Az van ráirva hogy minden nap használható:) én erre esküszöm, imádom az illatát, nekem shih-tzum van, de valamikor összekeverem búzacsírás babasamponnal (J&J). amugy én is 3-4 hetente fürdetem a kutyát, és semmi baja!!!
2009. nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
56%
évente 2-3 fürdetés, és lakásba van a kutya:(( igényesek lehettek!!!
2009. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!