Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem engedi szopni a...

A kutyám nem engedi szopni a szülöttjét! Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Pár órája szült kettőt 1 meghalt és az egyik egyfolytába vonyít de nem engedi szopni és magához semm húzzza szal egyíedül fekszik de nem merek hozzányúlni mert lehet megharap a kutya.Mit csináljak? nem akarom h meghaljon !
2009. nov. 14. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Vidd orvoshoz, vegyél neki tápszert, keress dajkakutyát és verd a fejed a falba hogy milyen felelős állattartó vagy. Szép, hogy a kutyádhoz se mersz nyúlni mert megharap, gondolom nevelésben is topon vagy... Jah és élvezd a szaporítást legközelebb is! A kutya is élvezi!
2009. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ha közel megyek hozzá morog...-.- nem akaok beteg lenni tőla b.azdmeg
2009. nov. 14. 19:44
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

miért kell leszólni???

próbáld meg fogni a kutyád fejét, nyugtatgatni, simogatni amig a kicsit elmászkál az emlőhöz és elkezd enni..

2009. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem oda fog engedni. Főleg ha nem is foglalkozik a kölyökkel. Bevallom annyira nem értek hozzá, de én pár órát még figyelném és ha addig sem történik változás, akkor bevinném magammal és próbálnék valamit az ujjamról nyalogattatni vele. (pl. tejet)

Nem jó neki, ha hideg van, mert az ilyen kis kutya még nagyon könnyen kihül. Szóval meleget biztosíts neki.

2009. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Ja persze még etesse is tehéntejjel mi? Vagy van neki sajátja mi... Hát komolyan mondom nagyon okosak vagytok még dicsérjétek is meg. Ha lusta (nevelni) és felelőtlen voltál akkor idd meg a levét. Csak a kutyákat tudom sajnálni. Gondolom pénzt nem fogsz rá költeni mivel úgy látszik az orvost, tápszert stb meg sem hallottad...
2009. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

(Jó viszonyban lehetsz a kutyáddal, ha nem enged oda)

Ha a kutya rendesen oltott egyébként attól sem lenne bajod, ha megkap. A kicsit emlőre kell tenned, mert különben elpusztul. Nem lehet, hogy van még benne kutya? (Gondolom ultrahang nem volt, nem tudod hány kicsi volt)

A másik mitől pusztult el? (Gondolom herpesz szűrés sem volt)

Hivd ki a dokit az a legtisztább. Megnézi, hogy mi van az anyával, mert nem normális, hogy morog rád, megnézi mitől pusztult el a kicsi, és hoz tejport. Azzal kell 2 óránként etetned a kicsit, ha nem fogadja el az anyja.

(Könnyen lehet, ha a másik herpesztől pusztult el, hogy ez is beteg és azért nem kell a szukának.)

2009. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

azért nem enged oda, mert érzi hogy félsz. és MINEK KÖLYÖKKUTYA, HA FÉLSZ H VMIT ELKAPSZ?(ami lehetetlen....)-.- énis tudok káromkodni... felelőtlen vagy! Elöbb tanuld meg, hogy a kutya NEM JÁTÉK és nem olyan, hogy jaj de édi ez a kölyök kutya na most szül ilyent nekem a kutya és ügyümke elleszel vele aztán jéé oltani, etetni kéne? nah akkor lepattintom... -.-

Orvoshoz vidd el.. nem kérdezni kell, hanem cselekedni.. elvárod, hogy segítsünk, amikor ezt a kicsi alap dolgot se teszed meg?! O_o

2009. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

jó mind1 már...

odamentem megsimogattam a kutyám...ettől lenyugodott szült még 2 kicsit :) és megfogtam azt az egyett és odaraktam a kettő másik közé és rögtön befogadta :)nem kell lecsinálni...de gondolom azér morgott mer megvédte...

am meg nagyon jó érzés volt :)

2009. nov. 14. 20:04
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
2. vagyok. gratulálok!:)
2009. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom a szukádnak nem volt egy hű de túl jó érzés, sem az, amikor befedeztettétek, sem az amikor ellett.
2009. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!