Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A westie tenyésztő akinek van...

A westie tenyésztő akinek van 5 kutyája hogy külömbözteti meg őket?

Figyelt kérdés
úgy értem, van 5 kutyája és honnan tudja, hogy melyik a Pici, Füge, Zsera, stb... szóval remélem értitek.. :S és olyanok azok a kutyák mint két tojás.. :S
2009. nov. 13. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Különböző színű szallag, vagy nyakörv!!!
2009. nov. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem más fajta,de 4 ugyan olyan szuka kutyám van. Ezt a kérdést midneji fel szokta nekem tenni. De a válasz nagyon egyzserű, megismerem a járásukat, az alkatukat, a nézésüket. Ha sötétben odajönnek,akkor csak megfogom a nyakukat és a vastagságból tudom,hogymelyikük az. Még az ugatásuk is más.Fényképen is rögtön tudom. A jó gazda megismeri a kutyáját:)
2009. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek több egyforma kutyája van annak nagyon különböző még akkor is ha elvileg nagyon hasonlítanak. Majd megláztod ha neked is lesz két egyforma. :D Szóval nekem van két egyforma lány kutyám, de ez nekem olyan mintha két különböző fajta lenne. Na jó, igaz, hogy az egyiknek nincs farka, de közeli ismerősök még így is összetévesztik!
2009. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ránézésre. Neked lehet, hogy tök egyformák, de aki az adott fajtával foglalkozik, az könnyen észreveszi a különbségeket.
2009. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki tényleg szeretettel neveli az állatait, foglalkozik velük, nem tudja eltéveszteni! A szülők is meg tudják különböztetni az ikergyerekeket.
2009. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem köszi :D csak nekem eddig nem volt két egyforma kutyám egyszerre és nem tudtam elképzelni hogy külömböztetik meg őket... :D lehet hogy lesz még egy Westiem a másik mellé, és akkor én is képbe leszek :D
2009. nov. 13. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!