Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hetesen lehet megállapíta...

Hány hetesen lehet megállapítani egy husky kiskutyánál, hogy milyen színű lesz a szeme?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy kiskutyát venni egy tenyésztőtől, de még nem látszik a szemük színe, de mindenképpen kék szeműt szeretnék. Az apukájuk barna, az anyukájuk kék szemű.
2009. nov. 9. 15:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kék lesz, akkor nem is kell???

Inkább nem mondok semmit...

2009. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem divatból szeretnék ilyen kutyát venni, régóta szeretnék ilyen kutyust, és most van rá lehetőség, régóta olvasok róluk, néhány kiállításon is megnéztem őket... De 40000Ft-ot nem adok ki olyanra, amilyet NEM szeretnék. Ti se fogtok hosszúszőrű csivavára kiadni, ha rövidszőrűt akartok...
2009. nov. 9. 17:09
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
Akkor kezdjük talán azzal, hogy nem szaporítótól kellene kutyát venni!
2009. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
38%

akkor ajánlatos a MEOE újságban nézni...

Husky kék szemű kiskutyák a Tengerkék szemek kennelből eladók!

Tel.: 06-20/541-0955

MEOE újságból írtam.. Novemberi szám.. bár neked nem való kutya ha finnyás vagy nah mind1...

2009. nov. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Miért volnék finnyás??? Egyszerűen kék szemű huskyt szeretnék.
2009. nov. 10. 15:00
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem volna egy cifra mudit és pont születtek ilyen színűek a kennelben, ahonnan venne akartam, de fakót vettem és nem bántam meg. Én a fajtát szeretem, nem a színét!
2009. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

talán örökbefogadhatnád öt, sporolnál egykis pénzt :)

[link]

2009. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Akiteki ***** válasza:
85%

Szia!

Kezdjük az elején: Ha tenyésztőtől veszed, egészen biztosan meg tudja mondani, hogy milyen színű a szeme.

Viszont tenyésztőnél nem fogsz 40 ezerért kutyát venni.

Ahol ennyiért árulják, az legfeljebb valami keverékkutya, papírok nélkül. Ezért nem kell pénzt adni, bármelyik menhelyről ingyen hozhatsz. Javaslom látogass el a fajtamentés oldalára: [link]

Itt sajnos igen sok huskyt találsz, mind ilyen helyekről került hozzánk.

Itt nem lehet sokat írni, de bármilyen kérdésedre szívesen válaszolok, ha küldesz egy emailt az akiteki@mail.tvnet.hu vagy a sophiespearl@gmail.com címre.

ui: nem tudom, ki nézte ki a kutyaújságból, de az említett tengerkék szemek nem tenyésztő.

2009. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát igen, 40 ezer forint egy törzskönyv nélküli kutyáért nagyon sok.
2009. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!