Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hetesen lehet megállapíta...

Hány hetesen lehet megállapítani egy husky kiskutyánál, hogy milyen színű lesz a szeme?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy kiskutyát venni egy tenyésztőtől, de még nem látszik a szemük színe, de mindenképpen kék szeműt szeretnék. Az apukájuk barna, az anyukájuk kék szemű.
2009. nov. 9. 15:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A tenyésztő biztos tudja ... szerintem kérdezd meg őt.
2009. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ő sem tudja, kérdeztem, azt mondta, majd kialakul pár hét mulva.
2009. nov. 9. 15:50
 3/19 anonim ***** válasza:

Hát elvileg ha kinyílik a szemük, kiderül.

Az én borderem almából mindnek olyan maradt a szeme színe, mint amilyen volt, mikor kinyílt nekik. Az összesnek barna lett a szeme, egynek volt, amelyiknek a fél szeme kék lett és mindnek olyan maradt. Kb. 2 hetes korban nyílik ki a szemük.

2009. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül igaz, amit a 2. mondott, a legtöbb kutya kék szemmel születik.
2009. nov. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Kár, hogy ez a legnagyobb gondod. Ha nem kék akkor már nem is jó semmire? Várd meg amíg akkora lesz. Egy jó tenyésztőnél úgysem tudsz válogatni, mert le vannak foglalva előre.
2009. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

16:05 Nem is mondtam, hogy ez úgy van, ahogy mondom, én azt írtam le, ami az én kutyám almában volt. :)

Nem értek a huskyhoz, nekem sosem volt huskym, nem tudom, hogyan születnek és hogyan változnak a növekedés során. Csak gondoltam, hátha segít, ha elmondom az én tapasztalatom, bár az nem husky.

Jájjj oszt maj minnyá jön a leoltás, hogy akkor miért szólok bele, ha nem értek a huskyhoz :D :D :D Na. :D

Tenyésztő biztos tudja, neki érteni kell a fajtához. Na. :D

2009. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ő nem papíros tenyésztő, csak a szukának most lett először kiskutyája.

Ha minden vágyam egy kék szemű husky, a barna szeműért nem fogok kifizetni annyi pénzt, hiába aranyosak, édesek.

2009. nov. 9. 16:28
 8/19 A kérdező kommentje:
És tudok válogatni, mert habár már csak 1 eladó a 8 közül, enyém az első választás lehetősége papírforma szerint, csak törzskönyvet nem kérek hozzá.
2009. nov. 9. 16:29
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha olyan kutyát akarsz aminek nem mind1, hogy hogy néz ki, akkor eleve ne legyen ekkora hanem más méretü, és személyiségű vagy mi?? a a szeme miatt nem kell, akkor nem neked való a kutya.... nekem is ha a kutyámnak nem barna a szeme akkor ne hozzam el a tenyésztőtől?:/ Te jóóóóó ég.......
2009. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán mit tudsz a huskyról? Ő nem fog neked első szóra ülni, feküdni, szökősek, makacsak.

[link]

Ezt nem azért kérdezem, hogy bántsalak, de tudnod kell, hogy a huskyk különleges kutyák, csak különleges gazdáknak!

2009. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!