Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy a viharba nem haltak ki...

Hogy a viharba nem haltak ki a kutyák?

Figyelt kérdés

Régen még a kutyatáp feltalálása előtt miért nem haltak éhen a kutyák?

Mert most csak acanát meg orijont ehetnek, házikosztról szó se lehet.


2009. nov. 8. 22:47
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
47%
mi kutyáink születésüktől fogva házikoszton éltek és száraztápon. esetleg még kinyalhatták a macska konzervdobozát ha volt. és most is élnek virulnak. semmi bajuk nincs. amúgy szerintem csak az ilyen ölebek (csivava, shi-tzu) vannak kényes helyzetben ha erről beszélünk. mert. pl. egy vizsla (vagy a mi kutyánk) simán elkapna pl.: egy csirkét. de te láttál már csivavát vadászni? legfeljebb macskára...
2009. nov. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
82%

Hát kedves előző ez nem így van!

Az én kutyám, egy YORKI eszik házikosztot is,de az ég világon semmi baja..

És ne tudd meg,h fogdossa a csirkéket is!

Kikérem a "kis tápos" kutyák nevében is!

HA nem egy túltenyésztett egyedről van szó akkor ugyanolyan teljes értékű kutya,mint a vizsla pl!

És ugyanazokat meg tudja csinálni mint egy vizsla,és ugyanazokat meg tudja enni mint egy vizsla!!!!

2009. nov. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
81%

Én a kutyámnak hiába adtam a legmárkásabb tápot vagy konzerv-kutyakaját, undorodva otthagyta...

Soha nem tudott olyan éhes lenni, hogy ezeket megegye!


Viszont mi nem etettük tésztával, levessel meg semmiféle konyhai moslékkal, mert a kutya nem disznó!

Csirke farhátat főztük meg neki, ezt imádta. :D


Sok gazdi azt sem veszi figyelembe, hogy a kutyának nem szabad fűszerezni a húsát...

2009. nov. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
63%

Ez így igaz!

A "nagyok" is azt mondják,h kiskutya korban,tehát mikor már tudnak rágni,de még nem erősek a fogacskáik akkor rizses-húst kell adni a kutyusoknak de úgy a csirkemell és a rizs se legyen fűszerezve!!

Nekem bevált,én úgy szoktam,h mikor 1 nap csak márkás,jó minőségű tápot kap,a másik nap fűszerezés nélkül elkészített húst,rizzsel!

2009. nov. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
67%
A mi kutyánk elég válogatós, de nem a házi kosztot nem szereti, hanem a konzerv kaját, és a száraz tápot. Persze a kedvence a friss husi, csirke láb, meg marha husi, annál nem gondolkodik fél napig, mint a konzerves kajánál, hogy megegye-e.
2009. nov. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
70%
Azért adjuk (adják) a kutyusoknak a kutya eledelt, mert egyszerű, gyors, és persze sok vitamin van benne. Régen nem volt ilyen, muszály volt róluk másképp gondoskodni. Mivel a mai rohanó világban örül az ember, ha a családjának tud főzni, így a kutyusoknak m arad a táp, konzerv, ami egyáltalán nem rossz. Nyilván egy vidéki idős család házikosztal eteti, de van idejük főzni. SZerintem ezért lehet. De ez miért olyan nagy gond?
2009. nov. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
48%

Ez ugye nem komoly kérdés? :D

Ezt a "házikoszt egy rakás ****" dumát a kutyatáp-gyártók találták ki, hogy megvegyék a termékeiket. Lehet, hogy a tápban gondosan összeválogatják minden tápanyagból, vitaminból, stb. a megfelelő mennyiséget, de ugyanehhez a kutyák más, természetesebb forrásból is hozzá tudnak jutni.

2009. nov. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Az utolsó beletrafált a közepébe.
2009. nov. 9. 09:02
 19/34 anonim ***** válasza:
61%
Az én kutyáim,3 beagle,köszönik szépen,nem kérnek száraztápot.Annál inkább,csirkelábat,hátat,májat,szívet,disznóhúst,tüdőt,májat rizst,tésztát és nagyon sok gyümölcsöt!Nem tudom,hogy miért lenne jó ezek helyett,a mesterségesen előállított,istentudja valóban mi van benne száraztáp!Nem értelek Titeket.Komolyan.
2009. nov. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
56%

Mi mostanában is adunk házikosztot a kutyáknak. Jobban szereti mint a kutyatápot és ezzel el is mondtam mindent.

Ez a "vegyél kutyatápot, mert attól lesz egészséges a kutty"-duma, csak reklámfogás.

2009. nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!