Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7.5kg táp meddig elég 4...

7.5kg táp meddig elég 4 kistestű kölyök kutyának?

Figyelt kérdés
Elég buta a kérdés, tudom hogy ezt meghatározni pontosan nem lehet. De ha van valakinek viszonyítási alapja azt megköszönném. Tulajdonképpen azért érdekel, mert gazdija vagyok 4 3hetes kutyusnak, lassan itt a tápos hozzászoktatás, és hogy megvegyem-e a nagyobb kiszerelésü tápot (ami olcsóbban jön ki) vagy elég a 7.5kg-os. Köszi előre is. Utálatos válaszadók nem érdekelnek, reagálni se fogok rájuk.
2009. nov. 8. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg kistestűek, elég lesz azalatt a kb 5 hét alatt, amíg nálad lesznek, szerintem.

De azért függ a táp minőségétől is: a tartalmasabbakból valamivel kevesebbet esznek.

2009. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem annyi viszonyítási alapom van hogy van egy yorkim és ö az 1 kg tápját már 4 hete eszi...annyi hogy néha kap házikosztot is!jah és 4 hónapos a kutyusom!
2009. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sokat segítettetek.
2009. nov. 10. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazából attól függ milyen minőségű a táp.

Egy prémium tápból lényegesen kevesebbet kell adni, mint egy csepi szintű kajából. Enyém napi 160 grammot eszik, a 13,5 kilós acana több mint 6 hónapig elég. Kb hetente egyszer-kétszer főzök neki.

2010. márc. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!