Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Staffordshire terrierek...

A Staffordshire terrierek csak kölyök korukban rágnak nagyon vagy felnőtt korukban is ennyire fognak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 06:20
 1/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb kölyök kutya rág, főleg fogváltás idején.

Felnőtt korban nem annyira jellemző, bár az én kutyámba szerintem hörcsög vér is keveredett:) Kárt nem csinál, de séták alatt nagyon sok botot rág meg, otthon pedig szoktam neki adni különféle rágcsákat, meg lapocka-, illetve velős csontot kifőzve. Nincs is semmi fogköve;)


De nyilván ha a kutyád meg van nevelve, akkor nem fog megrágni olyan dolgokat, amiket nem szabad. Viszont biztosíts neki lehetőséget a rágásra, az sosem árt.

2011. nov. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vettem neki én is ilyen jutalom falat féleséget, meg van egy plüss játéka is amit rághat. ::) De már néha minket is kicsit harapdál.
2011. nov. 8. 08:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem plüss kell neki rágni. Van fogselyem, van latexből különböző formákban, van akár gyökérkefe és ezer más dolog. Ha titeket próbál rágcsálni, nem engeded meg neki és kész.
2011. nov. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden kölyökkutya rág, játszik és váltja a fogát, ez normális. Viszont elronthatod annyira, hogy felnőttkorában is szétszedjen mindent, bár teljesen más okokból.

Tanulj meg kutyázni. Autóba sem ülsz jogosítvány nélkül. Legalább vegyél egy könyvet, amiben le vannak írva ezek a dolgok, még mielőtt a fejedre nő a kutya.

2011. nov. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 honapos a staffiem és most egy hete vettem észre hogy már nem annyira rág,minket abszolut nem ha mégis elég egy hangos fúúj és már el is veszi a száját csak nyalogat utána.De még most se lenne abnormális ha szétrágna mindent.Uyghogy én nem panaszkododm,hál' istennek leszokott a nadrág rágásrol is:) Már csak a porázzal kell összehaverkodnia.Nekem nevelést illetően a seggre csapás nem jött be csak bevadult tőle.Inkább a hangos fegyelmezés,erélyesen orditottam vele nem keveset és láss csodát volt hatása:)
2011. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, sokan mondtak hogy a fenékre csapás nem ér semmit.
2011. nov. 10. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,hát igen tényleg smemit nem ér,rádaásul sokan mondják h ujsággal kell csapni,vagy pofára,vagy mororgni....nekem ami ilyen testi fenyités az a grabanc huzá s volt:DAnnak tényleg nem örült:)
2011. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!