Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A westinek melyik a jobb?...

A westinek melyik a jobb? Hám, vagy nyakörv?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
A hám kisebb kutyáknak előnyösebb. De egy westie olyan bivalyerős, hogy simán elviseli a nyakörvet!
2009. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én westiemnek van mindkettő, bár nemnagyon szoktam pórázra rakni
2009. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nyakörv sztem jó. Nekem mind a két westie-mnek az van.
2009. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm westiének nyakörve van és jó neki az is.
2009. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A hám nem jó semmi, mert csak arra tanítja a kutyát hogy húzzon amikor póárzon van. Azért adnak ilyet a szánhúzókra is. Csak abban az esetben ajánlom, hha a kutyád nyaka érzékeny, nehezen kap levegőt, és ha jólnevelt. Amúgy mindenképp a nyakörv a jó.
2009. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
a hám abban segít, hogy a kutya ne húzzon... meg ha tömegközlekedési járműre viszed. nem tud neki rohanni valakinek.. a nyakörvet én használom (picim karácsonyra kapja a hámot :D) és én a nyakörvet csak utazáskor és kerti kint létbe használnék.. a hám praktikusabb. SZERINTEM!
2009. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: Westie Kanom van :D
2009. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor vajon a szánhúzoknak miért van hámja? Nem véletlenül azért, hogy nagyobb erőbedobással tudjanak húzni? :) Úgy látom te is olyan vagy aki nem neveli a kutyáját. Egy normális kiképző megmondta volna, hogy ez így van. Ha hámon van legfeljebb azért nem tud húzni mert felrántod a pórázzal a levegőbe... De természetesen sokkal egyszerűbb venni egy hámot mint megnevelni a kutyát... Én senkinek nem ajánlom a hámot akinek nem szánhúzója van vagy érzékeny nyakú kutyája, amik rendszerint a rövid orrú fajták.
2009. nov. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!