Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Írnál pár sort a kutyádról? :D

Írnál pár sort a kutyádról? :D

Figyelt kérdés

igy gondoltam:

fajta: ?

nem: ?

név: ?

kor: ?

lakásban tartod e: ?

mi a kedvenc étele: ?

szeret e sétálni: ?

fürdeted e,szeret fürdeni: ?

kedvenc játék: ?

+tulajdonságok:P:P:P


ha van kép róla valahol,azt is linkelhetsz;)


ha valaki ír,annak köszönöm szépen:))


2009. nov. 7. 10:54
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

Mudi

kan

Csobánnak hívják

2,5 éves

kerti kutya, de bejöhet a házba

Kedvenc étele a sajt

évente 1-2 alkalommal fürdetem, nagyon utálja (úszni szeret)

kedvenc játéka a bot

Nagyon okos kutya, könnyen és szívesen tanul új dolgokat, csak sajnos elég domináns és makacs is tud lenni, de már tudom kezelni. :)

[link]

[link]

[link]

2009. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

fajta: westie

nem: kan

név: Samu

kor: fél éves :)

lakásban tartod e: igen!:P

mi a kedvenc étele: Arcana small puppy táp

szeret e sétálni: nagyon:D

fürdeted e,szeret fürdeni: utál, de ha kell akkor kell...:D

kedvenc játék: plüssmaci x3

tulajdonságok: mohó,irigy,szeretnivaló,akaratos,önző kitud túrni az ágyból hajnali 2 kor XD


kép: [link]


*büszkevagyokrá:')*

2009. nov. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
Csobán gazdija vagyok, azt kifelejtettem, hogy szeret sétálni.
2009. nov. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

Fajta: dog és kuvasz keverék, dogra hasonlít

nem: nőstény

név: Füles (hát lehet, nem lány név, mindegy)

Kor: kb. 6-7 éves

Nem lakásban tartjuk.

Nincs kedvenc étele, mindent megeszik, állandóan enne.:)

Nem szoktuk fürdetni,de rövidszörű.

Nincs kedvenc játéka, mindennel játszik (galambok)

Tulajdonság: nagyon eleven, vidám, barátságos kutyus.

2009. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
83%

fajta: kínai meztelen kutya

nem: szuka

név: Bambi

kor: 2

lakásban tartod e: igen

mi a kedvenc étele: husi

szeret e sétálni: van kutya aki nem?!

fürdeted e,szeret fürdeni: szeret, akár hetente is

kedvenc játék: a farka

+tulajdonságok:P:P:P kedves, bújós, játékos, türelmes, alkalmazkodó, nyugodt, barátságos... tökéletes (vicc nélkül)

2009. nov. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

Na akkor én is írok a kis hüjémről:)


fajta: Westie

nem: szuka

név: Lola,néha Dézi :)XDD

kor: 8hónapos

lakásban tartod e: igen

mi a kedvenc étele: amit elé teszek,mindent megeszik

szeret e sétálni: nagyon:) kivéve amikor esik az eső(akkor meg sem mozdul,pedig a kutyák szeretik az esőt :\

fürdeted e,szeret fürdeni: eddig még nem fürdettem sokat,de azt a párat élvezte:D

kedvenc játék: papucsok,és a sípoló gumicsirkéje,ja meg a porszívó

+tulajdonságok: nagyon rossz kutyus:D éjszaka mindig felugrik az ágyamra,és arra kelek,hogy valaki nyalja a pofámat :) de attól imádom <3 :)

2009. dec. 8. 15:38
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

fajta: boxer

nem: lány

név: Gigi

kor: 4,5 év

lakásban tartom-e: nem

kedvenc étele: mindenevő

szeret-e sétálni: imádja

kedvenc játék: ha egy fadarabot eldobunk neki, azt elviszi jó messzire :P

Nagyon akaratos és szeret rosszalkodni, bármit mondunk neki, az ellenkezőjét csinálja... de imádjuk!

szeret-e fürdeni: nem szereti, de muszáj ...

2009. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

fajta: keverék (menhelyi egy papír dobozba dobták ki a kukorica földre 9 testvérével alig voltak 3-4 hetesek

nem: szuka

név: Liza (mert engem Monának becéznek így mi vagyunk a MonaLiza)

kor: 8 hós a djága :)

lakásban tartod e: benti kutya (igaz közepes testű kb 20-25kg de kint nem bírná

mi a kedvenc étele: főtt csirke nyers tojás ráütve táppal vagy rizzsel

szeret e sétálni: nagyon szeret sétálni , játszani és úszni ,pancsolni

fürdeted e,szeret fürdeni: hát csak indokolt esetben fürdetem samponnal (baby samponnal) de pancsolni a saját (gyerek medencéjében nagyon szeret)

kedvenc játék: a tenisz labda csipógó csirke / malac és a macskám felhúzható egere (fel is vettem videóra h saját magának feléhúzza az egeret és szalad utána ez tök komoly)


+makacs ,annyira szereti az emberek táraságát pl:ha leülök rögtön felugrik az ölembe lehet csivavának érzi magát ,mindenkinek annyira tud örülni aki szépen szól hozzá már nyalja a kezét és a popsiját risszálja ezért is szoktuk néha Csacsacsának nevezni :) ,velem alszik (emeletes ágyam volt , de sírt ha egyedül volt így hát az emeletes ágy le lett cserélve és most eggyütt alszunk , a nővéremnek van egy belga juhász kutyája aki mindenkit utál igazi kis primadonna semilyen más állatot nem bírt el maga körül de mivel Liza annyira hívta játszani , nyalogatta annyira össze nőttek hogy most már mintha anya-lánya kapcsolat lenne ,amikor más kutyát simogatok féltékeny de mivel tudja h én vok a falka vezér így hát csak 1-2 méter távolságból nyüszít ugrál de csak halkan és ha ránézek a hátára fekszik pedig sosem bántottam csak úgy látszik jól neveltem (: Ő egy igazi jellem ,pl: sétáltunk az utcán és jött két baba kocsi és (kb 1-2 éves gyerkőcök voltak benne) és kiszált az egyik mondta az anyukája h nem szabad megsimogatni mert megharap de én mondtam neki h nem harap és odanyult a kicsi és leült neki és még akkor sem mordult fel rá mikor a szörébe kapaszkodva leült a kicsi és húzta a szőrét meg se nyikkant csak rám nézett én tőlem meg kapott egy juti falatot és azta is ha találkozunk azzal a gyerkőccel mindig megsimítja és már az út másik feléről is sikítózik h Jiza ( mert nem tudja ki mondani ) és az anyukája meg nagyokat integet regélhetnék még sokat róla pedig még csak 8 hós

bocsi a hosszú kommentért de így sikerült


pár kép róla :

[link]

mostani képet még nem tudok róla mutatni mert nincs feltöltve a gépre :( ha még pár történet érdekel írj :)

2009. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Fajtája: Labrador - drótszőrű magyar vizsla keverék

Neme: szuka (ivartalanított)

Neve: Luca

Kora: 2 év

Kertesházban tartjuk, kinti - benti kutyus kintalvással.

Kedvenc étele: Bármi. Mindenféle tápot, konzervet, egyéb kaját is szeret. Most Select Gold tápot eszik, de egyébként bármit bármikor.

Sétálni imád. Bár 3 hektár területen mozog szabadon, minden nap megyünk sétálni. Annyit tud rohangálni, hogy hihetetlen.

Évente háromszor visszük kozmetikushoz, mert sajnos trimmelni kell, bár nem akartuk, hogy ilyen legyen a szőre. (menhelyes, nem tudtuk, hogy milyen bundája lesz). Ott megfürdetik, többször nem szoktuk, kivéve ha úszik a Dunában, mert akkor lezuhanyozzuk vízzel. Egyébként meg tó, folyó, pocsolya, mindegy, csak víz legyen, és akkor nyergesvontatóval sem lehet elhúzni onnét. Ki akar menteni mindenkit a vízből (lehet, hogy újfoundlandi is van benne?!), és búvárkodni is szokott. Ledugja a fejét a víz alá, és onnan akarja fölhozni a dolgokat.

Kedvenc játékja a madzagos labda. Ha odaadom neki, saját magának dobálja. Másik kedvenc elfoglaltsága futóversenyt játszani a cicákkal(legnagyobb megdöbbenésemre lefuja őket), és lebzselni a kerti tóban a nyári melegben.

Hát, tulajdonságai... első lépésben beszari. Területőrzésre tökéletesen alkalmatlan (bár nem is azért hoztuk, hanem ey társat szerettem volna). Ellenben engem megvéd, bármi áron, ezt nagyon szeretem benne, többször mentett már meg este kutyáktól.

Szeretem benne, hogy irányítható, bár fajtájából ítélve nem nagyon kérdőjelezi meg, de már pici korában tisztáztuk a rangsort. Nagyon kedves, bújós, pusziosztós, emberekkel hihetetlenül bartságos. Nem így kutyákkal. Sajnos a menhelyen nem tett szert jó tapasztalatokra a kutyákkal (bár 2 hónaposan kihoztuk), ez mindig megmaradt benne, igaz, hogy a kutyaiskolában tudtunk enyhíteni rajta. Azokkal a kutyákkal, akikkel ott kicsi krában összebarátkozott, nagyon jót tud játszani, de az új és idegen kutyákkal bizalmatlan, csak egy idő után enged fel velük. Nagyon játékos, kapható mindig egy kis labdázásra. Imád kutyasuliba járni, élvezi a kiképzést. Más állatokkal barátságos. Kedves kutya, szeretreméltó.

Összességében, nagyon szeretem a kutyámat.

Itt egy kp, éppen nagyon koncentrál. [link]

Helybenmaradás fektetéssel: [link]

Éppen dolgozunk [link]

2009. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim válasza:
100%

Pekingi palotapincsi

Szuka

Judy

4 éves lesz

Lakásban tartom

Nincs kedvenc étele mert válogatós:S

Szeret sétálni

Szeret fürdeni

Egy játék bagoly:)

2009. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!