Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Írnál pár sort a kutyádról? :D

Írnál pár sort a kutyádról? :D

Figyelt kérdés

igy gondoltam:

fajta: ?

nem: ?

név: ?

kor: ?

lakásban tartod e: ?

mi a kedvenc étele: ?

szeret e sétálni: ?

fürdeted e,szeret fürdeni: ?

kedvenc játék: ?

+tulajdonságok:P:P:P


ha van kép róla valahol,azt is linkelhetsz;)


ha valaki ír,annak köszönöm szépen:))


2009. nov. 7. 10:54
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
93%

11:06-os vagyok.

Írok inkább a másik kettőről is.

Név: Bessy

Nem: szuka

Kor: 7 éves

Lakásban tartod-e: Nem

Fürdeted-e, szeret-e fürdeni: Nem szoktam, csak nyáron, ha melege van, de rögtön elbújik.

Szeret-e sétálni: Nem nagyon élvezte

Kedvenc játéka: Amit talál. Örömében mindent a szájába vesz és viszi mindenhova.

Kedvenc étele: Minden. Nyújtom feléje a fényképezőt, meg sem nézi, szaglássza mi az. Ő már venné el. Mindent megeszik, és ez nagy baj, mert a szomszéd meg akarja mérgezni és a saját gyógyszereit dobálja át.

[link]



Név: Belló

Nem: kan

Kor: 15 éves

Lakásban tartod-e: Nem

Kedvenc étele: Ő is mindent szeret, de csak azért, hogy a másik meg ne egye

Fürdeted e,szeret fürdeni: Ő is utálja

Szeret-e sétálni: Szegény, már menni is alig tud, szóval nem

Kedvenc játéka: Ennyi idősen egész nap csak fekszik. Nem játszik.

[link]

2009. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim válasza:
100%

fajta: boxer

nem: lány (ivartalanított)

név: Boni

kor: 3

lakásban tartod e: igen, mert panelban lakunk

mi a kedvenc étele: minden, kivéve a zöldségek és társaik:P

szeret e sétálni: igen. mikor lemegyünk pattog, mint egy bolha, meg "harapdál" örömében:D aztán amikor már elvégezte a dolgát úgy jön utánunk, mint egy halálra fárasztott öregasszony:D (de ha találkozik valami FIÚ kutyával, akkor újra életre kel:P)

fürdeted e,szeret fürdeni: még nem fürdettük, mert csak 3 hónapja van nálunk, de már ideje lenne:D

kedvenc játék: egy sárga plüss majom. a fejét már kibeleztexD meg egy autó, ami ha mozog, akkor ugat rá:D

+tulajdonságok: éédes, itthon lusta, nagyon tud szeretni, elkényesztetett kis pics@:D, imád az ágyamon (a párnákon!!) tvzni, féltékeny a hörcsögömre meg a csincsillámra, néha jobban szereti a barátomat mint engem-_-", szukás:D

2009. nov. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

11:18-as vagyok.

Azt elfelejtettem írni, hogy Német juhászkutyák, bár szerintem erre mindenki rájött.:P

2009. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

westie

szuka

izzie

11 hónap

igen

csirke farhát

igen, ha megindul a viz akkor rohan a kádhoz és bele akar ugrani, de amint hozzár a viz csak leül és bociszemekkel néz.

fekete tescos sün, fressnapfos sípoló minielefánt

képes kommunikálni (anyu amikor pucolta a tükröt ugatta, anyum mondta neki h menj anyudhoz sirni, bejött a szobámba felugrott az ágyra mellém és elkezdett nyöszörögni meg morogni:D) , nem szereti ha úgy fogják h közben a lábai az égnek állnak, imád a takarón aludni, ha a tv-ben kutya van végig nézi a filmet, ha mese van akkor csak néhanéha belenéz. megrögzött rovarirtó, egy darab molylepke sincs a lakásban. egyelőre sztem ennyi elég:D


nem kép, hanem videót tudok mutatni:):

http://www.youtube.com/watch?v=b1XmrUHnKsA

2009. nov. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim válasza:
100%

11.19-es vagyok és 11.18! Bessy nagyon széép..:)


ja és Boni: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
ja a séta kimaradt:D igen, imád.. mondom neki h megyünk sétálni izzie és ő már áll az ajtóban és sir. ha nagyon akar menni akkor hozza a cipőm:D
2009. nov. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

tacskó + ismeretlen keverék

fiú

Tacsi

3 éves

nem, kinti szuszu

tej, (kiskora óta)

szeret, de inkább futkos, meg ráncigál, mint sétál =D

nemigazán fürdetem, de nyáron imádja ha néha lehűtjük, télen meg a hóba fürdik

labda + ugrálókötél (műanyag)


kerge, őrült, ugrándozós, imádja a gazdit,

2009. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

Bessy tényleg ari:)

Bellónak olyan kis szomorú pofija van,mint a Vukkból a nemtudom kinek...látszik,hogy öreg szegény:(

Izzie gyönyörű:D kis butus,de nagyon aranyos;)

2009. nov. 7. 11:33
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fázott, pedig bemehetnek a pincébe, ott meleg van.

Esőben is mindig kint vannak, be kell hívni őket.

De nem tudom, neki nincs ilyen vigyorgós pofija. Már öreg szegénykém, de azért még mindig áttud mászni mindenen.:P

2009. nov. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Fajta: mudi

Nem: szuka

Név: Bogár, Démon, Lidérc

Kor: 8, 4, 1


Lakásban: nem! Kennel+kert, ha nem akarok egyedül lenni és nem tudok kimenni akkor bejöhetnek


Fürdés: nagyon ritkán, kb évente egyszer, mert nagyon jól tisztuló szőrük van, és az első szőrét elrontottam a sok ápolással. Fürdeni nem szeretnek, de tűrik. Természetes vizekben sem nagyon úszkálnak.


Kedvenc étel: amit kapnak: Acana. Nem lehet válogatni, illetve nem nossoltatom őket. Jutalom falat: táp, sajt, akármi ami nem folyik


Séta: imádnak sétálni


Kedvenc játék: fogócska. Tárgyak nem igazán érdeklik őket. Illetve csak egy szőrős csipogó csont a Démont.


Tulajdonság: Bogár: komoly, vicces, nagyon bátor, engedelmes, szereti a hasát húzni a földön a mellső lábaival, szereti az állatokat, megvéd, imád házat őrizni, magabiztos

Démon: mindig rám figyel, sokat fut, nagyon alázatos velem, de mindenki mástól nem fél, imád házat őrizni, szófogadó, mindig a házuk tetején figyel.

Lidérc: szófogadó, izgága, piszkálja a többieket, mindig fújtat, nagyon tisztel, szeret játszani a macskával, mindenfélét kitalál ha unatkozik, más kutyákkal domináns stb...

2009. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!