Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pici még nem szobatiszta...

Pici még nem szobatiszta kutya esetén mit lehet csinálni, hogy ne összevissza végezze a dolgát a lakásban?

Figyelt kérdés
Még oltást nem kapott,nagyon picike 6 hetes.
2009. nov. 6. 18:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Még 1-2 nap és nem fog sírni az anyja, a testvérei után. Addig is kelj fel hozzá és nyugtasd meg, ha sír. Megpróbálhatsz a helyére betenni valami puha szörmés valamit, amihez hozzábújhat.
2009. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sír a testvérei miatt de ha van otthon egy műanyag palack,töltsd fel jó meleg vízzel és bugyoláld be egy rongyba.Tedd oda a fekhelyére.Akkor majd úgy érzi,hogy egyik tesója ott van vele.Így is sírni fog de nem annyira.Sajnálom szegényt,hogy ilyen korán el kellett választani őt.Még most tanítaná neki az anyja,hogy hogy kell viselkednie egy kutyának.Sokat kell majd vele foglalkoznod,különben egy nagyon nehezen kezelhető kutyus lesz belőle.Megkérdezhetem,hogy milyen fajta?
2009. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Már a szülei is keverékek voltak.

Egy műhelybe lakott az apja egy másik kutyával/az is kan/Az anya állat oda ellett le 9 kiskutyát.

Gondolhatjátok, hogy őrültek nekik,már szabadulnának tőlük.

A kislányomnak terveztünk kutyát,nem most hanem majd később,de ha már így alakult gondoltunk befogadunk egyet.Egy bozótba laktak kint,csak egy takaró volt alattuk,féltem, hogy megfázik vagy beteg lesz ezért döntöttünk úgy, hogy már most elhozzuk.Előttünk már egyet elvittek /de azt csak "házőrzési célokra" vidékre/

Én is azt olvastam, hogy a "társas kapcsolatok" céljából fontos, hogy 6-8 hetes kora között még az anyjával legyen,de hát most már így alakult.Köszi mindenkinek a hasznos válaszokat.

2009. nov. 9. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!