Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát tartod a legcsún...

Melyik kutyát tartod a legcsúnyábbnak?

Figyelt kérdés

Ha olyan kutyád van, amit a másik írt, ne pontozd le, ne sértődj meg, próbáld meg meggyőzni, h szép, vagy valami. Ez mindenkinek a szubjektív véleménye.

Szerintem a borzoi egy kegyetlenül csúnya kutya, de a yorkshire terrierektől, és a legtöbb agártól is kiráz a hideg. Szerintetek?


2009. nov. 6. 17:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
48%

Nem szeretek semmilyen extra kinézetű, emberek által elcsúfított kutyát! Lehet neki rövid lába, lehet méteres hosszúságú, vagy kopasz, ráncos, törpe, óriás, nyomott orrú stb. Sajnálom őket, mert sokan szenvednek (nem kapnak levegőt, nem tudnak elleni stb) és esztétikailag sem tetszenek. A legmegfelelőbb számomre egy természetes kinézetű, közepes szőrű, hosszú orrú, lehetőleg álló fülű, közepes-nagy kutya!

A kutyák másik fele meg szép esztétikailag viszont nem "szép" a viselkedése. Nem szeretem a barátságos, mindenkit imádó, sem a makacs kutyákat! Ezért pl vadászkutyát, keveréket sem szeretnék, mert ők máűsban jók nem az őrzésben. Nem szeretem a túl népszerű kutyákat, de őket inkább a gazdájuk miatt, mert sokan sajna el vannak szállva. Legjobban a pásztorkutyákkal, illetve a direkt őrzésre kialakított kutyákkal szimpatizálok!

2009. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%

Nincsen csúnya kutya számomra :D

Amm Nekem 4 Francia bulldogom van , üzenem akinek nem tetszik ,hogy nem nyáladzik a fr.bull ... amire te gondolsz az a bernáthegyi lehet XD

Ezt nem azért írtam ... csak hogy tistába legyél vele ...

2009. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

Vicces mi? Menő, hogy ilyen extra kutyátok van! Csak az a baj, hogy ő nem élvezi! :S

[link] Bár kétlen hogy ez valakit is érdekel, legfeljebb "olyan cuki amikor szörcsög"... :(

2009. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
xoloitzcuintle, yorki, pekingi palotakutya, pomerániai törpespicc
2009. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
67%
nekem is francia bulldogom és egyátalán nem nyáladzik nem röfög csak mikor szaglászik..aki nincs tisztába a dolgokkal az meg ne irkáljon hülyeségeket..ja és nem azér van ilyen kutyám mer húúdemenő hanem azér mert nekem ő tetszik
2009. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is francia bulldogom van. Ő nekem a legszebb, legaranyosabb, legkedvesebb, legjátékosabb. Imádnivaló kis zsebdömperek, de ezt úgysem tudja akinek még nem volt ilyen.

NEM NYÁLADZIK!!!!

2009. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
légyszi a kérdésnél maradni, meg elolvasni mégegyszer, amit a bevezetőben írtam
2009. nov. 6. 20:17
 18/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem minden kutya szép a maga módján, nekem pont az agarak tetszenek nagyon, főleg a borzoi meg a magyar agár.
2009. nov. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul vagyok a németjuhászoktól.. Számomra az a legrondább fajta.
2009. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barzoj és a francia bulldog is tetszik. Nekem csaj a whippet és az angol bulldog nem a szivem csücske, de a maga nemében ő sem csúnya.

Ezenkívül a németjuhászt sem szeretem, nem azért mert csúnya,csak egyszerűen ingyen sem kéne...

2009. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!