Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől hányhat? Lesz komolyabb...

Mitől hányhat? Lesz komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Shih-tzu kiskutyám ma éjszaka hányt, 3x. Az ebédjét hányta ki abban biztos vagyok,de vacsorázott is rendesen, látszólag semmi baja nem volt, bohóckodott és életvidám volt. Miután kihányta magát éjjel aludt, utána 10:50ig nem volt semmi baja, majd ismét hányt 3x. Bárnás folyadékot, víz lehetett és szerintem a reggelije is benne volt. Remegni kezdett és nyügött, nem bírt lábra állni, leült a fejét a föld felé szegezte és becsukta a szemeit, nagyon gyorsan vette a levegőt. Felhívtuk az állatkórházat, 1re kaptunk időpontot, most fekszik a drága. Addig is mit tanácsoltok, hagyjam aludni? Mitől lehet neki ilyen jellegű baja? Még csak 7 hetes és nagyon féltem. :'(
2009. nov. 4. 11:43
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
istenem :'( ez annnyira szar!!
2009. nov. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
szegénykém :( hogy van a kutyus? ugye jól van?
2009. nov. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Elaltatták..ne tudjátok meg milyen érzés volt a halott kiskutyám a kezemben tartani..:'(
2009. nov. 9. 13:32
 24/26 anonim válasza:

Nagyon sajnálom és együtt érzem veled:-(

Drukkoltam,hogy meggyógyuljon.

2009. nov. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Sajnálom, és együtt érzek veled. Az én kiskutyám 1 hónapja halt meg.
2009. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
részvétem! nekem a kiscicám hat meg nemrég :(
2009. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!